collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Georgina - Novi Sad (1957)

greengame

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #135 »
Ti si kao staro vino - sto starije sve poželjniji..Voleo bi te upoznati..djavolice!Pozdrav iz NS.

Georgina

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #136 »
gresnice niko nije rekao da smo jos uvek propustili! :) necu da pricam da li sam fatalna ili ne, ali nadam, se da cu ti vrlo uskoro to pokazati! :)

pendrek

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #137 »
Cao u kom delu grada zivis?? Jako dobro izgledas

gresnik

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #138 »
Dacemo sve od sebe da se to sto pre desi Georgina lepoto. Ne sumnjam da ces me oduseviti, fatalnoscu i jos po necim, sigurno. Posto brojeve ovako ne mozemo da razmenimo, zvacu te, preko servisa, pa cemo resiti taj problem, lako nadam se. I uzivo ce nam sve biti mnogo lakse lepoto.

Georgina

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #139 »
naravno. moze i tako kako si predlozio :) a ti ne volis da se dopisujes? :(

gresnik

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #140 »
Pa nesto mi je sporo ovo dopisivanje, mislim da mobilni nudi vece mogucnosti. A uzivo su nam mogucnosti neogranicene, nadam se. Steta je tebe Georgina gledati na slici. Slazes li se sa mnom? Zovem te pa da predjemo na mobilni.

hardisc

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #141 »
Georgina juce smo imali zakazan sastanak koji si prihvatila ali kada sam pokusao da u 13 ch te cimnem operator mmi je odbio poziv nemoze 060 mreza a ja sa postpeid vec 4 god jedino da mi das svoj br.ili ja tebi moj ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona pa ako si jos za moglibismo se cujemo?stvarno mi se dopadas i extra izgledas nadam se da si izdrzljiva ;)necu te razocarati!pozz.

Georgina

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #142 »
gresnik sta znam, meni je bas romanticno! :) ali ok ako neces da se dopisujemo mozemo i konkretno da radimo :)

hardisc dala bih ti broj ali vidis da to ne sme. ne znam kako me nisi uspeo dobiti iako sam ti se ja nadala :)

gresnik

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #143 »
Ja te zovem Georgina, pa da predjemo na konkretne stvari, ima i u njima romantike, ubedjen sam da ce ti se vise svideti. Fatalnija si uzivo. Jedva cekam da te osetim. Ocekuj me, brzo.

FinDecko

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #144 »
pozdrav za pravu damu :) da li svracas u beograd u skorije vreme? ako svracas ulepsao bi ti boravak ovde ;) javi se

lakissta

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #145 »
cao Georgina svidja mi se ime  ti mi se svidjas ovako na prvi pogled iskreno zeleo bih da se upoznamo ako si za
javi se .........

hardisc

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #146 »
Reci zasto Georgina sam ja gresnik ;D zato sto mi drhte ruke kada ti pisem kada te,zamisljam pa gutam recenice i slova zamisljen sta bih u ovome i svakome trenutku ucinio svasta sa tobom i zadovoljstvo mi je da si prihvatila moj poziv nemam predstavu kako da te cimnem vip me lomi jedino fiksni? ili da se vidimo ??? od tebe zavisi. :)

gresnik

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #147 »
Georgina, danas sam ostao u guzvi tokom dana, ali zovem te odmah, sutra... Pa da pocnemo da otkrivamo sve ono sto ne moze preko ovoga da se otkrije... Vazi lepoto?

Georgina

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #148 »
gresnik a gde da te ocekujem brzo? :)

FinDecko na zalost retko, ali ako budem dolazila... javicu se! :)

lakissta mogu ti reci da i ti meni delujes kao neki zavodnik!

hardisc ja nisam ni rekla da si gresnik! :) a sad to sto ti tako reagujes na mene... mogu samo reci da mi to laska! :)

gresnik

Odg: Georgina - Novi Sad (1957)
« Odgovor #149 »
Georgina, cekas me brzo pored sebe, zovem te, pa cemo da se dogovorimo oko detalja, a kada se uhvatimo, lako ces odabrati gde zelis da budem, meni prosto cela odgovaras, izgledas do jaja. :) Hvatamo se? Vazi?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price