collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor perverzna curica - Požega (1985)

zverkan

pozdrav perverzna devojko, zelis li da upoznas jos perverznijeg zverkana :D ?

jovisa

cao kako je izgleda fenomenalno

ZnaciUpoznajMe

hej lutkice nevjerovatna si,takva se rijetko srece ...dosao bi preko sedam brda i sedam mora da te upoznam...predlozi mi kako i gde...ljubac

Na mreži

perverzna curica

zverkan mmmmm,zverko,mislis da si perverzniji od mene????

jovisa ko izgleda fenomenalno?

ZnaciUpoznajMe preko sedam mora i sedam gora? A jesi ti neki hrabri mornar,ili neki strasni dzin?

zverkan

mozda . . . nzm jos nista dok se ne zblizimo :D sta ti mislis ? :))

Na mreži

perverzna curica

zverkan mmmm,ja mislim da nisi,ali aj da proverimo


aca123 ne razumem kako ne mozes da dobijes nikoga telefonom...evo ja ti iz licnog iskustva kazem da mozes....E,da jedino sto ne moze sa telenora i vipa... daaaaaa,ti si onda verovatno zvao sa telenor ili vip...

aca123

ako je moguce hajde pokusaj ti mene da pozoves na par sekundi da ti kazem broj fona a zvao sam sa mts jesam dobio ali odmah iskljuce i to nije prvi put tako,hajde pozovi ti mene i kada se vidimo dacu ti koliko te kostao poziv nije problem ok

zverkan

kad i gde zelis da se vidimo ? :))

aca123

mace nema te da odgovoris,znaci ipak ne bi ucinila takav ustupak posto ja nisam dobio vezu ili jednostavno ne zelis da ti posisam tu slatku pickicu

Na mreži

perverzna curica

aca123 evo sad tek vidim sta si mi pisao,nisam bila za kompom par dana

zverkan pa ne znam,nemam pojma nista o tebi,osim da si navodno perverzan....

mister Mange

goran stanic nadji me znas gde.. cekam te mala pa da konacno probijemo ovu prepreku, bices zadovoljna

aca123

dobro videla si sta sam pisao i to je sve sto imas da mi kazes ma sta i ja tupim ovde nije mi jasno

nikolasv

ej perverzna curice, ja sam tu trenutno na poslu u pozegi pa ako hoces diskretno pervezno druzenje javi se

mister Mange

cao poz za zgodnu komsinicu e pa gde si ti bre mala, aj nadji me na  fb... dao sam ti proifil, aj cekam te da se upoznamo tamo je lepse

boki83

Oces ds se cujemo sada BOJAN

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price