collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Dinna - Beograd (1982)

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #60 »
Drago mi je da nisam jos otpisan....posto me nije bilo jedno vreme red bi bio da nadoknadimo....zacudilo me je da te niko nije kontaktirao ovih par dana....jednostavno mi nije jasno....pozdravljam te i evo za tebe jedan  :-*...

Dinna

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #61 »
Mozda zato sto ni ja nisam stalno za kompom vec sam skoro na dva-tri dana... :)

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #62 »
bas steta sto nisi malo vise za racunarom...ja bi volio malo vise vremena da provodim u kuckanju sa tobom....prija mi drustvo takve lepotice kao sto si ti...

vladarrrr

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #63 »
Moram da ti kazem da spadas u svetska cuda.Svaka cast mala bas ostavljas bez daha.U svom zivotu video sam puno devojaka ali ti si u vrhu.Vidi se da drzis do sebe samo napred. Pozdrav od nazalost neozbiljnog momka iz francuske

Dinna

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #64 »
sslavonac samo da znas da je zadovoljstvo obostrano :)

vladarrrr hvala ti. a sto "nazalost neozbiljnog momka"? :(

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #65 »
drago mi je da je tako...ja uzivam u ovom dopisivanju sa tobom...samo bi mi bilo jos draze da je malo vise ovih poruka....zasluzila si jedan veliki kiss.... :-*....

vladarrrr

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #66 »
Zato sto vise nisam ozbiljan u zivotu da bi ti mogao odgovarati jer ti trazis ozbiljne momke.a ja totalno suprotno  imam izgled ako znaci imam posao ako znaci znam da te slusam ako znaci znam da te odvedem u provod ako znaci znam da te zadovoljim ako znaci znam da ti skinem zvezde ako znaci ali kao vetar vezati se nemoze.E to je nazalost. Nisam vise to sto trazis.

Dinna

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #67 »
sslavonac bas si srce. evo i tebi jedan kisss :-*

vladarrrr pa dobro...

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #68 »
hvala, hvala....kiss ti je bio odlican....mmmmm....ali mislim da je za takvu lepoticu malo samo jedan..evo zato za tebe jos  :-* :-* :-* :-* :-*..... nadam se da ce ti prijati.....

Dinna

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #69 »
Taman su mi dobro dosli u ove hladne dane i veceri :) :-*

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #70 »
nije vrag da nema drugog nacina da se zagrejes u ove hladne dane....pa ako je tako onda ti saljem jos vrelih poljubaca da te zagreju po ovoj hladnoci, mesta biraj sama..... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*.....

Dinna

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #71 »
Vidis da je prosto tako... :( Ali ja se nadam da ce biti i kokretnijih varijanti da se zgrejem! :)

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #72 »
pa lepotice, ja bi te vrlo rado zagrejao samo kad bi mi dozvolila...sigurno ti ne bi bilo hladno..... :-*....

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #73 »
sreca lepotice sto je ovih dana lepo vreme pa se nadam da se nisi smrzavala...dok moje poruke budu objavljene i ja cu se smrznuti od cekanja....a vrlo rado bi bi ti pravio drustvo i sigunro ti ne bi bilo hladno.... :-*....

Odg: Dinna - Beograd (1982)
« Odgovor #74 »
lepotice veceras je bas hladno....vrlo rado bi te zagrejao...stvarno je steta da takva lepota nema nikog da je ugreje... :-*...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price