collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jasminbg - Beograd (1967)

zoksa2

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #60 »
pozdrav Jasna...Ja sam bivši košarkaš,pa  sam u početku pravio košarkaške kampova  a vremenom  sa kolegama i druge sportove uključivao.....Voleo bih da mi se javiš na ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... jer je tako lakše

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #61 »
Ajde posto ti nije objavljen mail nastavicemo ovde da se kuckamo! :)

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #62 »
pa moze to i mnogo bolje...i treba da laskaju....zasto da ne...svakom prema zasluzi... :-*....

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #63 »
A ti mislis da sam zasluzila? :)

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #64 »
siguran sam da si zasluzila...nema sta tu da se misli...pa zar lepa dama ne zasluzuje da joj se laska... :-*...

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #65 »
Hvala ti jos jednom! :) A sta ti inace radis u zivotu?

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #66 »
Iskreno da ti kazem presima iz supljeg u prazno....radim u Vojsci...cime se ti bavis.... :-*...

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #67 »
Ti si vojno lice? :) Extra! :) Nikad ne bih rekla... :)

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #68 »
ma nista tu nije ekstra, ali neka ti bude...zasto ne bij nikada rekla da sam vojno lice...sta ti radis, cime se bavis...pretpostavljam mnogo pametnijim poslom nego ja... :-*....

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #69 »
Zato sto mi delujes veoma nezno. A nekako mi je prva asocijacija na vojno lice da su smrknuti, strogi... A pritom volim kada vidim lepog coveka sa sve uniformom! :)

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #70 »
za uniformu mogu da ti obecam ali dali ces videti lepog coveka to vec ne mogu....a koliko sam nezan to je vec malo komplikovano...sve zavisi od suprotne strane... :-*...

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #71 »
Pa za to ni ne trebas da mi obecavas, to vec vidim... :D

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #72 »
Hvala na komplimentu ali nemoj da preterujes...fotografija je jedo ali uzivo nesto sasvim drugo...zato mogu da ti obecam da ces me videti ako si naravno raspolozena pa onda ces reci sta si videla....za ovaj kompliment saljem ti jedan  :-*..a moze jos jedan  :-*....nadam se da se ne ljutis...

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #73 »
Ne mozes mnogo drugacije izgledati nego sto si na fotografiji, zar ne? :) Evo onda cu i ja tebi da uzvratim :-*

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #74 »
hvala za poljubac...mmmm...prijao je...slazem se...uglavnom to sto vidis na fotografiji, tako je i u prirodi....evo za tebe jos poneki poljubac...nadam se da se neces ljutiti... :-*....

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price