collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pojava - Beograd (1984)

jessmiha

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #210 »
Da li si raspolozena za trojku? Ti, ja i moj zgodni decko? :). Uskoro dolazi u Bgd, stranac je, pa bih zelela da mu priustim iznenadjene...koja mozda ukljucuje i tebe, ukoliko si in?

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #211 »
ma ne da me novele, nego me mrze, po dva, tri dana poruka ceka na odobrenje urednika..jeddino kad sam pisao vreme i datum pustili su odmah..moracu izgleda opet to da radim....eto vidis..nema sanse da ti saljem dve poruke dnevno...bice valjda bolje.... :-*...

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #212 »
nista od onog bice bolje....vidim da si online ali sta vredi kad poruke cekaju...

pojava

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #213 »
vladarrrr a kad si uopste otisao u francusku?

jessmiha joj ne znam, nisam do sada probavala takve varijante, mada... :)

sslavonac zato ja kad god vidim da si mi pisao, ja odmah odgovorim da bi ti sto pre stigla poruka da znas da sam ziva :) Jesi li mi dobro?

Beograd

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #214 »
i cekam :D


Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #215 »
kad procitam tvoju poruku onda sam odlicno...jos kad bi ih bilo vise bilo bi super...neznam sta sam zgresio kod urednika pa poruke cekaju .... kako si ti .... a za ovo sto mi odmah odgovoris saljem ti jedan veliki  :-*.....

vladarrrr

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #216 »
pre 6 meseci kada sam se uglavio u jednu najvecu svetsku kompaniju sa predstavnistem u francuskoj.To su bila moja vrata raja.radim po 3 do 8 sati dnevno, na najluksuznijim mestima po francuskoj,kompanija placa hotele, putovanja ,sve racune ja samo uzivam u zivotu i hocu sve da prodjem i probam sto nisam(malo toga je ostalo) a tebi nudim parce tog raja ako volis avanture i stvari od kojih ti dah zastaje garantujem ti.Naravno ti samo treba da si pozitivna osoba i da znas da uzivas u zivotu.Veruj mi neces se razocarati.

cocolo

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #217 »
Cao srce, super si...odakle si...

pojava

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #218 »
Beograd :D

sslavonac ma garant nisi nista zgresio, vec kontam da je mozda neki tehnicki problem ili pak zele da se malo zazelimo jedni drugih :D

vladarrrr hvala ti na tome, ali veruj mi da sam od osoba koji najvise vole kada neke stvari sami sasluze i zarade!

cocolo cao iz bg-a, a ti?

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #219 »
pa ako im je cilj da se zazelim pojave kao sto si ti onda je uredniku uspelo 100%...jedva cekam da stigne tvoja poruka..meni je zadovoljstvo da ih citam a narocito da ih pisem...samo da malo brze stignu bilo bi jos bolje... :-*...

vladarrrr

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #220 »
Ok.Vrlo cenim to i ne volim sponzoruse da sam njih hteo trazio bi na drugom mestu. ali ti mi se sada cinis kao prava osoba za drustvo i jer volim iskrenost  jos ako mi malo jos opises kakva si po karakteru to bi bilo extra

gard2

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #221 »
kako ti izgledas jebozovno ;D

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #222 »
lepotice...ako ovako nastave sa mojim porukama ja cu da izgorim a ne samo da se pozelim razgovora sa tobom.... :-*...

pojava

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #223 »
sslavonac nemoj molim te samo da izgoris :)

vladarrrr a kako si ti dosao do tog zakljucka, molim te? :)

gard2 bas ti hvala :)

vladarrrr

Odg: pojava - Beograd (1984)
« Odgovor #224 »
Pa da vidimo sama si rekla da volis da zasluzis i zaradis znaci nisi sponzorusa i iskreno si mi to saopstila zar ne?a ja volim iskrene i osobe koje se bore same za sebe.A to je danas retkost zar ne?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price