collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Bebili - Beograd (1982)

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #225 »
Lepotice ovo bas nije fer....nikako d objave moje poruke pa da i ja nesto procitam od tebe...iako ja imam cime da se zanimam i te kako, hvala bogu...ali volio bi da cujem sta ti mislis.... :-* :-* :-*...par poljubaca za tebe a masazu nastavljamo naravno.....na redu su butine...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #226 »
laku noc lepotice....lepo spavaj..a ja moram da krenem malo i izmedju butina...mmmm..ako se slazes naravno.... :-* :-* :-*....

AleksaBg

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #227 »
Bebili pozz ,mislim da sam te vidjao na Riveru :D

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #228 »
laku noc opet lepotice...poruke cekaju ali zato ja imam posla i te kako...uzivaj i nemoj da se ljutis....ali medju bedrima je ipak najlepse....mmmm..... :-* :-* :-*...

mali perica

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #229 »
bebo jesi ovde rado bih sa tobom caskao ako ti ne smeta sto sam stariji

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #230 »
pa dobro lepotice gde si ti...ne javljas se..da ti nisam dosadio..meni je lepo..ja ima posla i te kako....sve lepse od lepseg....mmmm.... :-* :-* :-*....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #231 »
ti ces lepotice da se nacitas mojih poruka kada se objave....nadam se da ce to biti uskoro...a do tada naravno da se bacim na najlepse i najsladje mesto...uzivaj....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #232 »
mmmmm..idemo dalje lepotice....ima da ti dosadjujem sve dok se ne javis.....ja uzivam u tvojim oblinama..imam i u cemu... :-* :-* :-* :-*...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #233 »
medju butinama je tako lepo da necu skoro da ih napustim...mmm...pravo uzivanje... :-* :-* :-*....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #234 »
ja nastavljam da uzivam...neznam kako je tebi..nadam se da je ok...posto te nema vec duze vreme ja cu da i dalje da te grickam i masiram celu, od glave do pete...... :-* :-* :-*...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #235 »
citas li ti lepotice ove poruke .... ja se nadam da citas i da uzivas bar upola kao ja...ja nastavljam masazu naravno..ne odustajem tako lako...prpusti se i uzivaj a ja imam najveci problem jer nemogu da se odlucim sa cim cu se napre pozabaviti..sve je perfektno pa se nemoj ljutiti ako cesto menjam mesta...od vrata, preko ledja pa do guze i butina, a za grudi nem apotrebe ni da se govori..savrsene su..mmmm... :-* :-* :-*....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #236 »
 :-\

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #237 »
lepotice ti si se izgleda snasla za masazu cim se ne javljas..bas steta...necu onda vise da te gnjavim... :-*..

trebamte66

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #238 »
BUBALI KO TEBE

markoXLcut

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #239 »
pa dobro je uradijo..... ;) bas lepe grudi...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price