collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Bebili - Beograd (1982)

Bebili

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #210 »
varijacija A sta da se dogovorimo?

sslavonac Naravno da uzivam... Izvini sto sam malo bila odsutna, ali znas i sam kako je u zivotu kada naleti toliko obaveza koje moras da resis u sto kracem vremenskom periodu, pa prosto ne stiyes cestito ni da jedes. Tek sad bi me opustila jedna kvalitetna masaza. Sta mi ti radis? Kako si mi?

marpa Zdravo!

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #211 »
evo i tebe konacno..pa dobro gde si ti do sada...obaveze stigle...nadam se da si bara zavrsila sve sto treba..sad kad se ti javis onda sam super...sto se tice masaze ja sam uvek na raspolaganju, samo kazi....mada sam se ja zanimao sa tvojim bajnim telom i dok tebe nije bilo...mmmm....

dugiizdrzljivi

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #212 »
pogledaj moj profil.. pa mozda te i zainteresujem..
da kazem nesto o sebi.. hmm.. opusten.. otvoren.. duhovit..
to je nesto osnovno o meni.. a ostale moje osobine mozes saznati ako dalje pricamo .. i upoznamo se bolje

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #213 »
opet te nema..nemoj mnogo da radis..opusti se malo ili si se snasla za masazu pa zaboravila na mene...ne odustajem ja tako lako....dok se ti ne javis ja cu i dalje da se zanimam..od guze pa do vrata...malo ulje..malo gric pa opet ispocetka... :-* :-* :-*..

Bebili

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #214 »
sslavonac naravno da nisam zaboravila na masazu, a i znam da ti imas pune ruke (da ne kazem usta) posla :D samo da znas da mislim na tebe... :-*

dugiizdrzljivi otvoren za sta? :)

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #215 »
ako mislis na mene onda si zasluzila jos jednu masazu....drago mi je da je tako...a da ja stalno mislim na tebe vidis i sama....pa ruke su mi prepune posla,hvala bogu....neznam gde bi se vise zadrzavao.....da li kod grudi, guze....mmmm..posto je kod tebe sve kao saliveno onda cu morati da te celu dobro izmasiram, uz grickanje i naravno  :-* :-* :-* :-*.....kad god pozelis masazu samo reci....

Bebili

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #216 »
Videla sam ja da si ti mislio na mene i da si mi svaki dan pisao. Samo da znas da mi je drago zbog toga. A ovo za masazu.... drzim te za... rec :D

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #217 »
ma samo reci kada .... ulje je pripremljeno...sve zavisi samo od tebe .... a pisao bi ja jos vise ali dozvoljeno samo dve poruke dnevno .... a to je malo ... pa treba masirati tako divno telo, gde god krenes sve bolje od boljeg ... a to se ne moze opisati samo sa dve poruke ... tako da je bolje da predjemo sa reci na dela, naravno ako se slazes .... a dok ti razmislis ja cu opet da se pozabavim guzom, butinama i ...znas vec ....  :-* :-* :-*...pa gric....mmmm...

macak66

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #218 »
 Nisi ni svjesna koliko si dobra zenska  ;)

dugiizdrzljivi

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #219 »
otvoren sam za dobar sex! a veruj mi uzivala bi.. mmm..
iskustvo imam.. dobrog imam.. :D i dugoo.. pa ako zelis posalji mi neki kontakt ;D

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #220 »
dok moje poruke cekaju odobrenje urednika da ja nastavim da se zabavljam...mogao bi malo i do grudi..bajne su..a nisam se bas mnogo tamo zadrzao...malo ulja pa masaza, pa malo gric i naravno  :-*.... zaboravio sam da ti kazem da mi je veoma drago sto me drzis za...rec....jos jedan veliki  :-*....mmmm...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #221 »
evo mene opet... nemogu da docekam da objave poruke..ti si online ali sa vredi kad poruke cekaju...na svu srecu pa imam sa cime da se zabavljam ..... moram opet malo da ti grickam uvce i vratic .... a pre toga naravno dobra masaza ...pa da se vratim preko ledja do tvoje fenomenalne guze .... mmmm .. nadam se da ti odgovara .....i da uzivas ...... a nisi mi rekla sta najvise volis .. gde bi volela da se pozabavim najvise ...pretpostavljam ...  :-* :-* :-* :-* ....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #222 »
bas nemam srece lepotice...pa potrosicu sve ulje za masazu dok se ove moje poruke objave...strpljiv sam ja, sacekacu koliko treba a ionako imam ja sa cime da se zabavljam dok ti ne procitas poruke...mmmm.....samo se nadam da ti uzivas.... :-* :-* :-* :-*.....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #223 »
i sada si online, ali sta vredi kad poruke cekaju....kako bi bi bilo lepo da u ove kasne sate padne jedna masaza....mmmm...pravo uzivanje.....moracemo lepotice preci na neki drugi nacin dopisivanja...ovaj mi je postao mnogo spor......ne mogu da docekam tvoj odgovor.....samo se nadam da ti nisam dosadan....ali sta mogu kada ne mogu da odolim takvom telu....sve je perfektno...i nadam se da me jos uvek drzis za ...rec..... :-* :-* :-*...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #224 »
Izgleda lepotice da i tvoje poruke cekaju na red...vidim da si onlilne ali nema poruka..nista drugo mi n epreostaje nego da se ja i dalje zanimam sa uljem, masazom i tvojom predivnom guzom....nekako mi najsladja za masiranje....sta ti kazes..... :-* :-* :-*...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price