collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Bebili - Beograd (1982)

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #195 »
dok se ti ne javis lepotice ja cu da se zanimam i dalje sa tom prekrasnom guzom..nadam se da ti odgovara i da se neces naljutiti.... :-* :-* :-* :-*...

Bebili

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #196 »
shox da, da :)

DexBG uklopili? :) hm?

sslavonac naravno da se ne ljutim, sta vise. nadam se da cemo to pre ili kasnije realizovati i u stvarnosti... :)

diavolo91 moze, ja sam za! ;)

SamotniVuk ako vec moram da se odlucim neka to bude kafa :)

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #197 »
mmmmm.....nadam se i ja da cu imati priliku da se pozabavim sa takvom guzom i butinama.....a sta kazes na jednu masazu pre grickanja guze....sa uljem po tvom izboru.....

Bebili

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #198 »
Volim neko baby ulje. A je li znas da masiras?

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #199 »
Nisam profesionalac ako na to mislis, ali neces se sigurno pokajati...a masirati takvo telo bice pravo uzivanje...

Bebili

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #200 »
A znaci bilo je devojaka koje si do sada masirao? :P

varijacija

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #201 »
Aj javi se na mail pa se dogovaramo dalje.....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #202 »
Naravno da jeste, ali ne mnogo lepotice....svidja li ti se ideja ili ti je dovoljno da se pozabavim guzom i butinama jer tu sam stao...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #203 »
dok se moja poruka objavi ja cu i dalje da ti masiram i grickam guzu i butine naravno...mmmm..ovo je pravo uzivanje.... :-*...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #204 »
ti mora da uzivas u ovoj masazi cim te nema da se javis...iskreno da ti kazem i ja uzivam....a koje je uzivanje tek kad se zabavljam sa tvojom guzom...mmmm.....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #205 »
nastavljam ja lepotice....od guze preko ledja pa ponovo do vrata i nazad..polako.... :-* :-*...malo ulje, pa pokoji kiss i naravno mora malo i da se gricne...

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #206 »
odgovara li ti ova masaza lepotice...da nastavim ja dalje da se zanimam sa tvojim predivnim telom...meni jeste uzivanje ali neznam kako je tebi posto te nema vec duze vreme..nista drugo mi ne preostaje nego da i dalje uzivam... :-* :-* :-*....

marpa

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #207 »
Cao, sta radis? :-)

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #208 »
e pa lepotice jos malo cu da se zanimam sa guzom i butinama ali moracu malo i da zavirim i pozabavim se sa necim jos lepsim..... :-* :-* :-*....

Odg: Bebili - Beograd (1982)
« Odgovor #209 »
izgleda da ne uzivas lepotice, cim se ne javljas..ili uzivas pa nemas vremena za pricu... :-* :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price