collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Cascada - Beograd (1981)

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #45 »
zato kao da izgleda da je namontirana ili si toliko lepa.moram ti iskreno reci,mislio sam da nemogu naici na devojku mojih snova ali eto prvi put sam naisao a to si ti,prelepe oci crne,lepe usne,smedje kosa koja lepo pada preko ramena,znaci to je to ti si ono sto sam ja zamisljao,mislim da neduzim,ako mislis da se dopadam ja tebi pozvacu te pa da se dog.oko naseg upoznavanja.

nemanja-lohti

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #46 »
E cao :) prelepa si ..jesi za neko dop? :D

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #47 »
marijanobre,bas mi je drago sto ti se dopadam,i ti se mani svidjas,bar sto se tice fizickog izgleda i ako je tvoja slika ;)  Ali mislim da preterujes kad kazes da sam devojka iz tvojih snova-mislim,ipak me ne poznajes, i mozda ti se ne svide neka moja razmisljanja.

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #48 »
hvala sto si mi odgovorila:)pa gde moja slika, pokupio sam je na ulici:p!izvini u fizickom smislu sam mislio,svi mi imamo razlicita shvatanja,vazno je da umes da saslusas!ako je ispravno ok.ako je nesto sto ti se nesvidja (za shvatanja mislim)uredu je da ti kazem moje misljenje.ala serem:)ja bih voleo da te upoznam,ali ovo preko komp. ili  preko tel.neprirodno,nije to to,ja sam da se dog.oko naseg sureta uzivo je uzivo(nismo klinci,ako postoje obostrane simpatije zasto da gubimo vreme)!mogu li te pozvati,razmenimo br.tel.i i da se dogovorimo sta dalje!nadam se da ti odgovara to sto sam predlozio?

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #49 »
jao izvini znam sta mislis,ali iskljucili su me ovi,mislim preduhitrili su me:)i ja sam hteo da se pozdravim a ne ovako tutututut.:)

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #50 »
cao pa gde si ti 100god.:)sta radis kako si mi ti.e ako zelis mogli bi da se vidimo veceras?

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #51 »
cao najlepsa devojko na sajtu,e hajde da se vidimo veceras danas,imas moj broj,

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #52 »
eto covek pokusa sve ali nista,bas sam mislio evo mog andjela,napokon sam nasao ono sto sam zeleo,a ona nista,pa zasto,dali sam negde pogresio,jbg.neznam sta da radim,ja nemogu vise da cekam,bas bih voleo uzivo da te upoznam ali pitas se ti,dali zelis da me upoznas ili ne?

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #53 »
Slatko lice, senzualno.
Kao mlad upao sam u kazan sa otrovom pa sam imun...

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #54 »
znas pozvao bih te ali nezelim preko ovih da zovem nije zbog para jednostavno nezelim,dao sam ti broj,ocekujem i ti meni da pustis poruku da si ti, i da se bolje upoznamo,ali vise te necu uznemiravati komentarima.stvarno bih voleo da se upoznam sa tobom ali ti dali zelis samnom to se pitam,pa javi se,cao

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #55 »
marijanobre e sori,nije mi radio komp neko vreme,pa nisam mogla da odgovorim na porukice....nemoj da mi se ljutis...

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #56 »
neljutim se nebrini,nisi razumela poruku,zeleo sam da mi se javis na moj broj tel.(znas kada sam te pozvao i dao ti moj broj) sa tvog br,tel.porukom.da nepricam koliko mi se dopadas,i da nstvarno zelim da se upoznam sa tobom mislim bolje ne ovako preko sajta.moze ovako ja te pozovem preko sajta i ti mi das tvoj br,tel.zasto ti trazim tvoj broj,nama treba puno price da bi smo se upoznali,to znaci i puno racuna na mobilnom,a meni se ne isplati da bacam pare na ovaj sajt,bolje dfa kupim tebi neki poklon ili tako nesto(meni je to racionalnije)pa nadam se da si me razumela,ocekujem tvoj odgovor

Cascada

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #57 »
marijanobre skontala sam,ne brini :)

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #58 »
neznam dali ces dobiti poruku,pozivam te oko osam i petnaest

marijanobre

Odg: Cascada - Beograd (1981)
« Odgovor #59 »
cao,pa sta da radim sa tobom,pozivam te nedostupna si,saljem poruke nema odgovora,ok

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price