collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

Postovanje i izvininjenje za juce,zakasnio sam sa pozivom pa se iskreno nadam da cete imati razumevanja i da mozemo preci na ti,ako se slazete i prihvatite moje izvinjenje ako zelite ja cu vam predloziti da vas nazovem sada pa cu sacekati vas odgovor taman da poijem kaficu i sveps.Inace razlog kasnjenja za juce u 8 je moja starija cerka ali o tome mozemo kasnije.Pozdrav i nadam se da se cujemo.

da si iz srbije bilo bi dobro,ali ovako....

Poslao... ;)

mrkan

Sta treba da uradim da budem sa tobom bar sat vremena?Obozavam plavuse pogotovu tako izazovne kao ti,vrh si STVARNO... :-*

Napisi koju,nadam se da si dobila email,verujem da bi bilo ok da odogovoris pa kakav god odgovor dala/u svakom slucaju nadam se da si dobro

voleo bih da znam ako si dobila fotke,pa ako postoji neka fizicka konekcija da nastavim dalje...i ako vreme brzo leti ne bih da odustanem makar i od kafice,ili vecere tome slicno.. ;D

Ne znam kako sve ovo funkcionise ali mislim da je sporo,voleo bih bilo kakav odgovor,a vredna si borbe..heheh..

celasd

cao lepotice :*

grobar431

Želio bih pre svega da pozdravim ovu prekrasnu damu! Zaista sam fasciniran tvojim izgledom i razmišljanjima.Nadam se da nije problem što sam odmah prešao na "ti" iako sam dosta mlađi...Lepa damo,nadam se da godine kod tebe ne igraju neke važnije uloge...iako sam možda samo još jedan "klinac" u nizu koji bi hteo da te upozna,kod mene se reč "upoznavanje" tumači drugačije nego kod ostalih ljudi koji su ti se javili:) Hteo bih pre svega da postanemo prijatelji bez obzira na razliku u godinama,pa ako je moguće kasnije da nastavimo naše intimnije druženje također ne obazirući se na godine.Tražim iskusniju damu koja je spremna da prenese svoje iskustvo na mene i mislim da sam našao tu damu u tvom liku. Možda sad kažeš:"Šta će meni niskusan klinac pa da ga podučavam?" razumeo bih to...ali i ti si bila nekada neiskusna:) Možda mi nećeš odgovoriti ako više nisi aktivna na sajtu ali zaista si super DEVOJČICA;))) Voleo bih da postanemo dobri prijatelji a možda i ti moja privatna učiteljica ako ti se dopadnem;) velika pusa za nadam se u budućnosti bar moju drugaricu...

Markioni Radovic

kad ces u cg

mrkan

Ajde se ja vi da te izjebem kao niko do sada,lizao bih ti picic da svrsavas kao luda....Znam da vi malo starije dame volite to vise nego klinke zato se javi jer zanas kako kaze ona fora...Nisam bogat ko bil gejts,nisam lep kao bred pit al zato LIZEM KO LESI.

dinamo

caooo ljepotice veselim se nasem razgovoru cmokkkkkkkkkkkkkk

pizonija

ekstra si :)

nidja88

Kako si sta ima  novo?

dinamo

kak da te nazovem ak sam iz hercegovine aj javi pa da se cujemo

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price