collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

NikolaN

Nezuri mi se,nego bi bio red da odgovoris.

mraxy55

 Ne. Ja sam kolekcionar zena, a vino mi pomaze u sakupljanju zato sto je, (napisah ti,) MADE by LOVE

deki92

moze i tako,a mozemo i da se cujemo pa da razmenimo brojeve?

radovan1

Caos, ja sam Radovan.
Izgledas perfektno da li si raspolozena za neku vrstu druzenja sa mladjim od sebe koji voli starije?
Pozz....

VUK-BEOGRAD

pozz...
za ambasadora zenstva :)
osoba koja je tako "normalna", lagana i opustena prilikom prvog razgovora telefonom, bez nadmenosti i prepotencije, odaje veoma svesnu i krajnje urbanu osobu...
tvoja resenost da uzivas u muskarcima bez obaveza i vezivanja, kako si sama rekla, mozda je sebicna ali samo za ovo ustrojstvo i ovu trenutnu matricu...
a istina je da nisi sebicna vec samo volis i uzivas u zivotu !!!
slavis ga svakim danom i svakim muskarcem sto nikako nije sebicno, vec samo veoma zivotno, istinito i jedino iskreno...
mozda vise volis zivot od mene jer ga zivis bez moralnih i drustvenih maski ili ti normi...
jer si svesna i spremna da i pored ovosistemskih postilata radis jedinu ispravnu stvar, a to je da radis i zivis onako kako ti najvise odgovara i kako se tebi cini da treba...
a priznaces da to malo ko radi i malo ko ima jaja da to i primeni u praksi...
cekati da prodjem tvoje senzore i filtere i dozvolis mi da Te upoznam je stvarno divno!!!

dejanx10

slatka si

dare81

mislim da si prelepa,jesi li za upoznavanje?

Sablasni

satro matorka
« Odgovor #622 »
sto lazes da si 68-o.... realno ti nedajem preko 25god... mogli bi da se upoznamo tu smo isto godiste... :D

sale m

...cao, izgledas prelepo..

Zasto matorka lepse bih ti stajao nadimak ako je vec ime intimno...?
Moje misljenje je da si kao vino! Sto starija sve vrednija i ukusnija... ;) Veliki Pozdrav'

pastuv 03.

ĆAO LJUBAVI.....TI SI DIVNA OSOBA I ZAISTA BIH VOLEO DA BUDEMO ZAJEDNO DO KRAJA.....KISS

patuljak

extra izgledas. pogotovo grudi. javi se na ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

OBDAREN23X5CM

PRELEPO

zelja1992

Bas si seksi mogli bi da se upoznamo?

nnee860

bas dobro izgledate jel vas interesuje ne obavezan sex sa mladjim deckom?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price