collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

pastuv 03.

OVDE IDE SVE TAKO SPORO....ONAJ TVOJ SEXY VEŠ ME ČEKA DA GA PROBAM....MMMMMMM.....TOLIKO MI PODIŽE POGLEDE NA SVET   :-* :-* :-*

matorka1968

deki92 Mislim da je tu najrealnija treca opcija :)

mraxy55 A sto mislis da oni to ne znaju?

VUK-BEOGRAD Mogu ti reci da i ja delim pozitivno misljene u vezi sa tobo. Drago mi je da sam ti se svidela :)

Stefanel10 Hvala :)

nagard A to cu tek da uradim kada se budem uverila u to sto si napisao :)

kraljpuma A zasto?

pastuv 03. Dobro, ali to sve mora da ide svojim tokom. :) A ne vidim sta ide sporo kada sam ti odgovorila cim sam primila poruku da si mi pisao :)

ljubo67

cao

VUK-BEOGRAD

pozz za cudo koje rasplinjuje zelje i stvara momente i vecnosti na beskrajnom podijumu maste...
kazes da Ti je drago sto si mi se svidela... a svidjanje je davno preraslo u ocaranost pa i u zanesenost bas za tu Tvoju taaako mocnu i zagonetnu harizmu...
harizmu jedne prave i taaako svojski zrele zene koja tako smekerski vlada svim atributima zenstvenosti i seksipila...
bukvalno si ambasadorka zenstva i idealan primer svim zenskim osobama...
i bas zbog toga nikako da se opasuljim od tvoje pojave i tog tako privlagnog miomirisa...
samo si osoba koja je veliki hedonista pa tim volis, slavis i radujes se zivotu...
ono sto me opija je spoznaja da zivot mozda volis i vise od mene !!???
tolika ljubav i zelja za lepotom i uzivanjima, svakako te je usavrsila i podigla na zavidan nivo koji je droga, nektar i eliksir za onoga koji to zna da prepozna...
kuliranje i uzivanje sa Tobom je cast koji ce retki dobiti, znam to jer smo veoma slicni...
cudo si u ciju pricu moram da zavirim i nadam se obogatim je sa jednom kvalitetnom i prijatnom epizodom...
kuckamo se...

deki92

kako mozemo da razmenemo brojeve? :)

Vatanen

baš si prava mačkica!  :)

NikolaN

E,nesto nije uredu sa e-mail,nemogu da ti posaljem. Pusti mi porukom. :)

mraxy55

 To je malo kompleksnija tema, to bi smo mogli da prokomentarisemo uz kaficu ili veceru. Voleo bih da ti poklonim flasu vina, iz privatne vinarije ( made by love ), naravno ako si stvarna. Kiss

COOLBA

mocna si kreso bi te rado

giga

imam trideset dve godine

nagard

eh, pa ovako stoje stvari...da je tako uverices se kada me budes upoznala licno, a to ce se desiti ako se odlucis da me kontaktiras preko `skype`...izvini, ali ne uzivam u `javnom dahtanju za tobom`, pa ako zelis nadji me preko nicka   ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

pozdrav

matorka1968

ljubo67 Cao

VUK-BEOGRAD  A na osnovu ceka si ti zakljucio to da mozda zivot volim vise od tebe? :)

deki92 A sta ce ti moj broj?

Vatanen Hvala ti :)

NikolaN Sta nije uredu?

mraxy55 Ti si kolekcionar vina?

COOLBA Iako ti je poruka malo vulgarna, u svako slucaju me ne ostavlja ravnodusnom :)

giga fino!

nagard A kako to mislis "javnom dahtanju"?

deki92

jel imas ti neku ideju kako da se bolje upoznamo?

NikolaN

Mogla bi da odgovoris na pitanja koja sam ti poslao na e-mail.

matorka1968

deki92 A ti mislis da ti ostavim broj pa da se tako dogovorimo?

NikolaN Odgovoricu, polako. Gde ti se zuri? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price