collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

matorka1968

zoxy1 Uvek sam bila ta koja je inicijativu prepustala jacem polu :)

VUK-BEOGRAD Sad jos ja ispadoh kriva da sam ubacila crv u glavu, je li? :)

Miki Kazanova :)

NikoLa_87 Ne razumem?

Zasto ovakav nick,predivna si!

Изузетно сте лепи, баш бих волео да се упознам са вама ...  @--->-------

ddraganbgd

Jel se ovde samo beskrajno kuckaju i kuckaju i kuckaju ili se neki i tuckaju :)

dr.tvrtko

Ja bi Vas gospodjo tako posedovao..

Vrlo ste lepi, provokativni i sexy... Rado bih se druzio sa vama iako sam dosta mladji od vas... Pozdrav ...

pastuv 03.

ĆAO MATORKA,VIDEO SAM TVOJ PROFIL I POŽELEO DA TE UPOZNAM,EXTRA IZGLEDAŠ....JAVI SE

Cao matorka,ne znam zasto sebe nazivas matorkom.Prava si lepotica.Jabih voleo da imam takvu lepu komsinicu,svaki dan bi bio na kafi kod tebe.Voleo bi da se dopisujemo.

Sakal990

Ako si zainteresovana za grupni sex sa dva-tri zgodna fudbalera javi se... ;)

VUK-BEOGRAD

pozz..
da, ubacila si mi crva koji se hrani tvojom senzualnoscu i elegancijom...
a zivi od tvog taaako jakog seksipila i erotske harizme koja kulja iz tvojih postavljenih fotki...
raduje me i sama pomisao na seks sa Tobom jer najavljuje hepaning, naravno ako prodjem tvoje senzore i filtere pa zasluzim tu cast da Te upoznam...
koju, znam, dobiju samo retki...
odabrani po sarmu, kulturi, vaspitanju i naravno izgledu...
a takvih je u ovo kveversko vreme stvarno malo...
nikako mi nisu jasni likovi koji postave sliku svog organa na profili ocekuju da im se neka javi...
eh, kao da je dignut organ sva dika i ponos jednog muskarca...
postavljaju nesto sto svi imamo i time dokazuju koliko je muski rod u velikoj krizi...
i da definitivno imaju vise mozga u vrhu glavica nego u mozgu koji im sluzi kao skladiste neiskoriscenih informacija...
sorry, uvek se iznerviram kada vidim takve likove koji seksualnim traumama i sovinizmom lece svoje komplekse i skrnave muskost...
ali vratimo se tebi koja si svakako jedini razlog mog kuckanja....
koja si mi jedina seksualna diva i muza, koja mi je zagolicala blud da sam prsao i nikako mi ne izbijas iz glave...
toliko da svaka pomisao na seks ili svako onanisanje odise tobom i posveceno je Tebi...
koja si toliko pomamna i pohotna da zabagujem i flipnem pri samoj pomisli na odnos sa Tobom...
dozvoli ovolikom zaljubljenikku u zivot, lepotu i senzualne zene da se podmladi i napije sa izvora tog bozijeg nektara i eliksira zivota...
jedva cekam da te upoznam...

pastuv 03.

VOLEO BIH I DA TE TUCKAM A NE SAMO KUCKAM

deki92

jesi za upoznavanje?

giga

stvarno bre, zasto matorka, odlican izgled, a i nisu to neke godine

pablos89

cao. Nisam tako cesto u Beogradu, ali bih se rado nasao sa tobom ako te interesuje samo prvod na jednu noc, prvom prilikom kada budem u Srbiji i Beogradu, naravno ako te zanima. Super izgledas

matorka1968

zope Pogledaj broj mojih godina i sve ce ti biti jasno. :)

Elektricar Koliko mi se cini ti si mladic koji voli zenama da udeljuje komplimente. Jesam li u pravu? :)

ddraganbgd Ne znam zasto mene pitas?

dr.tvrtko Mene jednostavno niko ne moze da poseduje. Ja sam samo svoja! :)

pastuv 03.  :) Vrlo interesantno receno!

vojvodjanin A ti to volis da ides kod komsinica na kafu? :)

Sakal 990 Vi mladi fudbaleriu volite da praktikujete takve stvari? :)

VUK-BEOGRAD A ti to zelis da mi kazes da si ovde na sajtu iskljucivo zbog mene? Ako je tako, mogu ti reci da mi veoma laska, kao sto bi i svakoj zeni prijalo dopisivanje ili poznanstvo bilo kog tiba sa osobom koja je pre svega elokventna i pameta-poput tebe, a sa druge strane i veoma lepa i sarmantna. A to da li neko pokazuje svoj polni organ ili ne, veruj mi da nas zaista ima svakakvih, ali ja ih licno ne osudjujem samo zato sto svako ima pravo da kaze sta zeli kao i da shodno tome postavi i svoju fotografiju.

deki92 Naravno da jesam. Upravo to i jeste razlog zbog kojeg sam se prijavila na ovaj sajt.

giga A koliko ti imas godina?

pablos89 Ne, zaista nisam zainteresovana na sex na jedno vece.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price