collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

jagru

san svakog mladog muskarca.... ;)

goranvukosic

uh kako si privlacna mmmmmm tako te zelim mackice,ma svu bih te pojeo seceru slatki....kissss

bad

super si  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

zoxy1

Razvedena druželjubiva,fantastičnog izgleda...kojim poslom se baviš

danidani

cao, drago mi je da si odlicno  :) i ja sam odlicno, pun sam pozitivne energije! cujemo se uskoro ako prihvatis telefonski sastanak  :)

Sakal990

Ako si zainteresovana reci??? ;)

Miki Kazanova

mmm,extra izgledas :) da li dolaze u obzir mladji muskarci?

VUK-BEOGRAD

POZZ...
svaka cast Tebi :) koja si probudila takve reci u meni i koja si znala da kreaciju i zelju izneses na videlo i podignes sklop reci na neki visi nivo...
e, bas zbog tog viseg nivoa ti se i javljam...
jer spajanje sa Tobom i seks je nesto sto svakako spadfa u domena vodjenja ljubavi na nekom visem nivou...
dovoljno smo matori i iskusni da smo se klasicnog drndanja ili ti karanja pomalo zasitili i podigli tu boziju igricu na neki visi nivo...
nivo gde se ne zuri u svrsavanje i malo vise uziva u samom tom cinu vodjenja ljubavi...
devojko zelim da Te vidim, osetim, omirisem, gricnem, liznem da jednostavno zavirim u cari i zelje jedne taaaako apgrejtovane osobe u seksu kao sto si Ti...
zensko si i dama, pa ti zato prepustam da das predloge oko naseg upoznavanja i vidjenja, ako naravno zelis...
a znam da se neces pokajati jer takodje postoje muskarci sa tako istancanim senzorima i filterima za seks i koji sam taj cim strstavaju u nesto malo kompleksinije i lepse od klasicne odrate...
ulepsaj mi ovu jesen i dozvoli da Ti unesem neke vedrije i culnije boje u svakodnevnicu...
caos...
vuk

matorka1968

Andrija88 A kako mislis da se upoznamo?

gogimacka Pa dobro, hajde da cujem... :)

jagru A sto mislis samo mladog decaka?

goranvukosic :-*

bad Hvala ti. :)

zoxy1 Zar je i to vazno? :)

danidani Drago mi je da si i ti pozitivno raspolozen :)

Sakal990 Za sta ako sam zainteresovana?

Miki Kazanova Kod mene dolaze u obzir samo pravi muskarci, a godine ne igraju ulogu! :)

VUK-BEOGRAD Ono sto sam uvek u zivotu volela je da pored sebe imam muskarca koji je pre svega pravi dzentlmen i u svakom smislu rei pravi muskarac! Tako da uglavnom ja ne preduzimam prvi korak. :)

zoxy1

To je manje bitno,tj nebitno...mogli bi da se čujemo

VUK-BEOGRAD

wow...svaka Ti cast, takav sam odgovor i ocekivao :)
danas i sutra posle 16:30 a do 19h mogu da te zvrcnem, jer naravno da bih da cujem i upoznam preko fona...
ili isto vreme u ponedeljak ili utorak...
pa javni...
cekati da se pojavis je taaako golicljivo :)

danidani


Miki Kazanova

Hahah proveri me onda?  :D

NikoLa_87

Nije mi stigla poruka...uopste

VUK-BEOGRAD

caos Ti koja si mi ubacila crva u glavu pa mi sada plovis venama i krstaris mislima...
sredu ili cetvrtak ( 26, 27) ili nedelja i ponedeljak (30, 01) su dani kada sam slobodan i kada bih voleo da Te vidim i upoznam...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price