collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

gogimacka

mislim da ti taj nick matorka ne prilici tvom izgledu.;) savrsena si  ;)

matorka1968

Hvala ti na tome, ali godine kazu da sam ipak matorka... :)

VUK-BEOGRAD

pozz za devojku koju jedva cekam da upoznam, tacnije, jednostavno moram da upoznam jer si nesto sto uzbudjuje, pali i taaako prija... molim Te kontaktiraj me na ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

Sakal990

Jel si zainteresovana za grupni divlji sex sa dva fudbalera?  ;)

NikoLa_87

Kako sta bi?Pa kad smo se culi ono vece preko tel..rekla si da ces se javiti ili poslati poruku itd itd..i nista od toga

matorka1968

VUK-BEOGRAD Kako to "devojku" pomalo zvuci smesno! :D

Sakal990 Dva divlja fudbalera? Mozda je bolje tako reci? :)

NikoLa_87 Nije ti stigla poruka? :(

gogimacka

e moja snaja,godine kazu ali izgled pokazuje nesto drugo.;) ja ti ne bi oprostio :))

akiii

eej, jel bi malo s mladjim ;)) ??

matorka1968

gogimacka A sta mi to ne bi oprostio? :)

akiii Sta sa mladjim? I koliko mladjim? :)

VUK-BEOGRAD

pozz za "devojku" koje se ljuti sto je tako zovem:)
zasto epitet "devojka" mora da se odnosi na godine, kada se vezuje za opsti izgled i mentalno stanje neke zenske osobe...
izgledas nikad bolje i u jeku si svoje harizme koja pleni i osvaja, pa tako prelazi na muskarca i jacinom i lepotom obuzima i postaje obaveza...
i kao takva ocaras i zaludis muskarca da totalno zabaguje, bas kao ja u ovom slucaju :)
stvarno se veoma ekstraordinarna pojavom, izgledom, energijom i poletom koji je svakako prisutan i uociv...
smrkerskom resenoscu i nadasve hrabroscu da zelis i zivis onako kako stvarno zelis a to je svakako daleko redje...
ocaravaju i privlace me "devojke" koje znaju sta hoce i sta rade...
jer to svakako odaje visok stepen samosvesti i kontrole nad sobom i situacijom...
kada taaako jakoj i stamenoj "devojci" pridodas takvu panicnu zenstvenost, pohotno perverzni seksipil koji kulja iz Tebe, skapiraces  zasto hocu da Te upoznam...
iz tebe isijava ozbiljnost i jacina, bas za tu hrabrost da radis sve ovo...
a ta snaga i jacina izbezumljuje me i svakako pali...
jer sek sa Tobom je ozbiljna stvar a samim tim je i car i ceo uzitak podignut do maksimuma...
zelim Te jer si iskusna i znas...
a tom bozijem eliksiru, seksu, prilazis kao svetom spajanju ili Ti filozofiji zivljenja jer inace ne.bi bila na ovom sajtu...
e zato Te zelim i moram da upoznam...
jer samo kao svaka normalna osoba zelim da imam kontakt i dodirnem najblizi oblik savrsenstva!
a u mom okruzenju, trenutno to si Ti...
javni se...

gogimacka

pa ne bi ti oprostio da ne eksperimentisem na tvom telu ;p primamljiva si.;)

ma, kakva matorka? žena u najboljim godinama, iskusna, fantastičnog izgleda!

matorka1968

VUK-BEOGRAD Misim da skoro nisam dobila s jedne strane tako opsiran komentar, a sa druge strane veruj mi da me je svaka recenica odusevila kako je protkana odabranim recima i sve ukupno cini jednu fantasticnu celinu. Jednostavno nemam reci vise. Svaka ti cast! :)

gogimacka A na to si mislio? :) Pa sta paliras da preduzmes sa tim u vezi? :)

picoliz69 Hvala ti! :)

cao mozemo li se upoznati ;D

gogimacka

pa sve zavisi koliko mi ti dozvoljavas da pristupim,ja bi da budem sto detaljniji ako je moguce :) ;p

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price