collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

mozda su sad uspeli, ali ja necu odustati tako lako ;D

matorka1968

To mi se i svidja kod muskarca, kad je uporan! ;)

***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

anndjo

 :)veliki pozzz za najlepsu zenu na sajtu,i velika mi je zelja stupiti u kontakt s'njom :-*

matorka1968

Nadam se da govroris o meni? :)

VUK-BEOGRAD

pozz za "matorku" iz koje vristi skandalozna zenstvenost i i nonaj zajebano pohotni seksipil koji nadima muske grudi i izaziva strujanje u preponama... javni se...

dajooo

Divna matorka ,za pozeleti ;)

mikica 83

Kako ti dobro sexi i perverzno izgledas... Uh :)

dakme

ako hoces nesto dobro a diskretno za pocetak javi se,bas bih zeleo dobro da te.... upoznam ;-)

matorka1968

VUK-BEOGRAD Hvala. Je li to sto si napisao tvoj subjektivan stav ili mislis da je to objektivno tako? :)

dajooo Hvala! :)

mikica 83 Nije valjda da si ostao bez daha? :)

dakme Svaki vid komunikacije samnom jednostavno pocinje ovde, a gde se zavrsava... to ce vec vreme pokazati! :)

VUK-BEOGRAD

POZZ za matorku koja me je bukvalno zakucala za svoje fotke, da sam prvi put pozeleo da imam veci monitor...matorku koja nadima muske grudi i izaziva peckanje u preponama, subjektivan stav....a objektivno je da izgledas za medalju, toliko zrelo i socno da polazi voda na usta...da hranis libido i budis pohotne i perverzne misli... zelim da Ti cujem glas... javni kada u sredu ili cetvrtak posle 17h mogu da te zvrcnem...

mikica 83

Vala ostao sam bez daha, jako si me napalila preko slika, a mogu da mislim kako bi me napalila uzivo... :)

mimec-80

cao hajde da se upoznamo javi se

danidani

sta radi najlepsa matorka na sajtu? kako si? pozzz   ;)

matorka1968

VUK-BEOGRAD Veruj mi da iako je to barem kod mene tesko, ali ostala sam bez komentara na takav opis mog profila. Hvala ti na tome! :)

mikica 83 To su neke stvari o kojima necemo da pricamo. One se ili dese ili ne dese! :)

mimec-80 Zdravo!

danidani Zdravo. Ja sam odlicno. Kako si ti? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price