collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

Dobrimare

Ocekivao sam bolje, mada me ovo tvoje ignorisanje zaista bacilo u ocaj. Da li su ti pitanja bila poznata, ili si se zbunila zbog zbog njihove suptilnosti)))???
Ako bi da me isprovociras, trebalo bi da napises nesto kaso " ne verujem da si uopste musko kada krijes profil", i slicno.
Necu vise da ti uzimam dragoceno vreme, treba ti da lozis ove sto iskreno traze da budete prijatelji. Ti znas da smo mi svi iskreni i da smo zaljubljeni u tebe. Nije lako nositi takav teret, pretpostavljam.
Kada budes ostvarila vezu , duboku, preko ovog sajta, molim te napisi mi , kako je.
Veliki pozdrav

zockra

svaka cast za izgled!

momcina

ej lozis me

Na mreži

matorka1968

nkolo Uvek sam raspolozena za kompunikaciju sa pozitivnom ljudima! :)

danidani Sve zavisi sta te zanima...

anndjo :)

991 neke stvari se definitivno nasledjuju, a neke se i nadoknadjuju vezbanjem :)

Dobrimare Kako mislis ignorisanje?

zockra Hvala ti...

momcina :)

danidani

da li bi bila sa momkom koji ima 28 god? godine tvoje su kao casa dobrog vina  ;) pozz                                                                                       

nkolo

jao pa ja sam presrecan,samo sto je ovo jako sporo za neku ozbiljnu komunikaciju,da li ti imas neki pametniji predlog,,,npr?

Na mreži

matorka1968

danidani Znas kako, nikada ljude nisam posmatrala spram toga koliko imaju godina, uvek sam gledala da je neko pre svega ok osoba i da se sa njom ima o cemu razgovarati. :)

nkolo Ja licno nemam neki bolji predlog. A ti?

voleo bih sa tobom da probam sve :)

Na mreži

matorka1968

Sve? A sta pod tim podrazumevas? :)

sve sto ti padne na pamet  ;) ne znam kako ovde da postavim sliku da me vidis

danidani

to je lepo cuti sa tvoje strane, za tebe imam strpljenja jer stvarno zelim da te  upoznam, i ja mislim da godine nisu bitne da je bitno razumevanje i postovanje pre svega. pocinjes da mi se dopadas jer koliko vidim veoma si inteligentna osoba. uz duzno postovanje veliki poljubac za tebe.  :-*

Na mreži

matorka1968

xxxyyy Mozda ne bi bilo lose da pitas ove iz administracije sajta kako da bilo sta okacis.

danidani Mogu samo da ti kazem hvala! :*

kako imas lepo telo,voleo bih da te ljubim svuda po telu  ;)

danidani

Molim. Sta najvise volis da radis, koji je tvoj hobi?

Na mreži

matorka1968

xxxyyy Hvala ti na lepin recima...

danidani Uglavnom i nemam puno vremena za neki poseban hobi, ali eto volim da vezbam npr. :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price