collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

danidani

cao lepa damo, kako si? zakazao sam nam telefonski sastanak za pocetak jer stvarno sam ozbiljan sto se tice upoznavanja sa tobom. pozzzz

napaljeni decko

matorka kada cemo da skinemo moju nevinos i hoces li ?

majstorzlaja

Bogami stvarno si prelepa.

Dobrimare

ok, izvini, preterujem mozda.
Ne mogu da verujem da neko gleda ovakve sajtove a da nije "zagoreo", ili bar da trazi nesto na brzaka. Ogradjujem se na muskarce samo, i na sebe naravno. Nisam ja iznad toga, cim sam tu, iako to ne bih javno nikome rekao. Zato nisam ni sliku stavio.
Mislim da su zene drugacije, ne upustaju se u sex afere tako brzo, ali vam vise nego nama prija ovakvo kuckanje, neozbiljno. Zar ne vidis kakve su ti poruke upucene, mislis da neko zeli da se druzi sa tobom. Sve sami" aj se kresnemo, danas, odmah"????
A ti, kao, vazi, jedva cekam ......
Razumem ako na svakih 100 poziva, jedan prihvatis, i upoznas se, pa kako ispadne. Ali ni to ne verujem.
Jbga, ja ispadoh neki filozof, a??? A u stvari mislim samo na SEX, hahahaha.
Cao, pozzz

nkolo

pa dobro ,ali tvoje slike govore vise od mojih reci...odakle si?
vidim gore kg bg,stvarno si izabrala dva najlepsa grada,barem po mom ukusu

matorka1968

danidani Tako mlad, a tako ozbiljan! Stvarno retkost! :)

majstorzlaja Hvala ti!

Dobrimare Ja sam mislila da je vama muskarcima ova vrsta sajta poznata jos od pubertetskog perioda i da niste ovde samo kad kako bi ti to rekao "zagorite" :) Zene imaj takodje svoje sexualne fantazije, ali po svoj prilici da se ni ne mogu porediti sa fantazijama u muskoj glavi. To sto kazes da sad ispadas da si filozof, mozda i nije tako lose receno, obzirom da se sex moze posmatrati i sa filozofskog aspekta! :) Ali ono sto je sigurni je da imas nesto u glavi (ne mislim nikako u pogrdnom smislu) i to je za svaku pohvalu. E sad sto su tu u velikom procentu i razmisljanja po pitanju sexa to je sad vec nesto drugo :)

nkolo Iz BG sam ali zivim na relaciji :)

nkolo

auuuuuuuu,pa ti stvarno znas sta je dobro.ja vec 4 godine povremeno radim u kg,a inace zivim u bg,cime se bavis? :D :D :D :D

anndjo

sta reci? iskreno jako lepo i privlacno....cast je upoznati vas

danidani

ja stvarno zelim da te upoznam a ti vidi, a sad sto se tice ozbiljnosti ona stoji, zbog tebe  ;)

Dobrimare

Hvala, hvala, lepo receno. Mislim to da imam nesto u glavi))). Salio sam se kada sam napisao to, kao, mislim samo na sex, da ne bih bio preterano ozbiljan, suvoparan. Znas, kada sam ja bio u pubertetu, nije bilo ovakvih sajtova, tj. nije bilo sajtova uopste. Al' snalazili smo se))). Ja ti pisem sa posla, pa kada imam vremena, zakacim se da vidim da li sam dobio tvoj odgovor. I onda ti opet pisem, da te malo isprovociram, da se odas malo, posebno zasto si ovde. Al ti si oprezna i drzis finu distancu. Definitivno ti nije mesto za upoznavanje muskaraca ovde. Dobro, da ne duzim, sad cu malo nesto ozbiljnije i zrelije da te pitam:
1. Prelepa si, aj se nadjemo da vidis sta je pravi muskarac
2. Da li si za druzenje sa neiskusnim prelepim muskarcem?
3. Ako zelis mogli bi da razmenimo telefone, pa da ja dodjem kod tebe, nije mi tesko, ozbiljan sam mladic....
Ne mogu vise nista pametno da se setim, a sto bi te sigurno oborilo s' nogu))))
Pozzz

matorka1968

nkolo Da neces da idemo na onu opciju "podelite troskove" :)

anndjo Zahvaljujem na tako lepom komentaru. :)

danidani Imacu to na umu, premda vise volim da nekoga malo vise upoznam na chatu pa tek onda uzivo :)

Dobrimare Pa ti meni pises da bi me isprovocirao, je li? Dobro, dobro samo da znam! :) E sad da bih i ja tebe isprovocirala, necu ti dati odgovore na tvoja pitanja... :D

fani bani Po 1000 put, matorka sam samo zbog godina koje imama, mada se ja iskreno osecam kao devojcica :)

nkolo

haha,kakav genijalan odg,pa da znas da ti to nije losa ideja,ali da delimo samo troskove ;D....              savrsen grad!   a cime se bavis macko? vidim da si raspolozena za komunikaciju i vrlo si ljubazna

danidani

postujem tvoju odluku, i onako mi se nezuri, reci mi nesto o sebi? pozzz

anndjo

tako mocno izgleda te da u vasem slucaju iskreno godine su zanemarljive  :D

991

Cao, moram da ti dam kompliment da po slikama, ne izgledas kao da imas toliko godina, izgledas mladje dosta :) Da li si za to da razmenimo skajp?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price