collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

Zorana sta radis? jel si u beogradu ili u kragujevcu? mogli bi u petak da se vidimo ? ljubim te

nkolo

stvarno super izgleda kao da si 88 god,a ne 68 sta volis....?

Markooo93

prelepa si. jos da volis mladje  :P

matorka1968

Dobrimare Samo ti mogu reci da si izgubio opkladu! :)

andjelaboba Hvala ti jos jednom! :)

Goran007 U Beogradu sam. :)

nkolo Necemo sad preterivati! :)

Markooo93 Hvala ti! :)

Dobrimare

Da se kladimo da nisam izgubio opkladu? Vidim po tvojim odgovorima, te rano je, te pokusaj jos malo, volela bih da se vidimo.....
Al' mozda ti i dosadi ista prica svaki dan, pa se sa nekim sretnes, a strah te je da ne pogresis, i onda odustanes, itd itd. Ja nikada ne bih na nevidjeno se sastao , cak ni sa lepom zenom, a ne verujem da si ti na slici, jer ti je blam da te neko prepozna. A sta ja radim ovde, pitas se. I ja se pitam.
Prijatnu zabavu ti zelim
Pozzz

akson000

caos mackice

alexejbg

predivna sa lepim osmehom :-)

dzedaj011

cao...
sta radis?

matorka1968

Dobrimare Apsolutno nemam nijedan razlog da se krijem ili ustrucavam necega. Koliko vidis nemam apsolutno nikakav kompleks da objavim sliku. Oni koji seu me upoznali mogu to i da potvrde. A moji odgovori misli da su u skladu sa samim pitanjima i sajtom, a svako ko zeli da se detaljnije upoznamo ima jos mnogo nacina za to. :)

akson000 Pozdrav!

alexejbg Hvala :)

dzedaj011 Muku mucim sa nezreim adolescentima. Sta ti radis? :)


Dobrimare

ok, izvini.
Izgubio sam opkladu, sta sad?
Ne znam koji su to mnogi nacini da se upoznas sa nekim, osim dopisivanja, i mozda zvanja preko servisa koji se placa ko zna koliko po minutu...
Da razjasnim uz izvinjenje, osoba na slici mi ne lici na nekoga ko bi sebe stavio na sajt javno, delujes pametno, pristojno , kulturno, mozda bih rekao i stidljivo malo, Ne kazem da je ovo nekulturno, ali mislim da je previse izlozeno, i sada, ko ce te zvati osim zagoreli kao sto sam ja))). Al' mozda vazi ona,"ko ne pita, ne moze ni da dobije".
Prijatnu zabavu ti zelim
Pozzzz

nkolo

nema tu preterivanja,stvarno je to ono sto mislim na osnovu slika,odakle si,cime se bavis itd
puno lepih i slatkih poljubaca

nkolo

stvarno si u pravu kad si u jednom od svojih odg rekla da su jako spori,bolje da kontaktiramo email ,fb....stvarno si prava mackaaaa ;D 8)

MARJAN 007

bas si lepa

deskons

Predivna si...bilo bi mi zadovoljstvo da ti budem nov horizont  ;)

matorka1968

Dobrimare A sto si ti pa toliko 'zagoreo'? Ja nisam ni u jednom slucaju rekla da mene neko treba da pozove. Ok to jeste jedan od nacina za komunikaciju, ali mozemo se kuckati-nije nikakav problem. Nije mi problem sto se ovde pojavljujem jer mislim da svojim odgovorima dajem jasno do znanja svima koji citaju kakva sam osoba, bez obzira sto se nalazim na sajtu pod ovakvim nazivom. :)

nkolo Jesam svesna svojih kvaliteta, ali mislim da si ti bas preterao! :)

MARJAN 007 Hvala! :)

deskons Sto ne znaci da neces? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price