collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

gradimir

zdravo,
mislim da ti par poruka nije stiglo od mene, ali i dalje mi ukrasavas snove,
sta mislis da mi polako radimo na tome da se sretnemo, dosta je bilo kuckanja,
jesi li raspolozena za susret???
ljubim te i zelim puno

andjelaboba

prava dama.ful izgledas

matorka1968

gradimir Ti po svoj prilici samo mene sanjas. Moram priznati da to izuzetno laska svakoj dami pa i meni! :)

andjelaboba Ako je iskreno, onda mogu samo reci reci hvale! :)

gradimir

onaj ko je pogledao oblinu tvojih grudi, ko je primetio tvoje predivne noge i izvajano telo ne moze te lako zaboraviti, davno sam te pitao da te pozovem, da razmenimo neke kontakte, recimo skajp ili mail, rekla si da je rano, mislis li da ne treba malo da ubrzamo, pomerimo se jedan korak vise, hajde da pokusamo, zudim za poljupcima po tvome telu
ljubim te

divno izgledate...ako ste za dopisivanje u upoznavanje javi te seee..delujete jako finoooo....pozzzzzzz

FinDecko

pozdrav za damu :) i ako to ne radim cesto moram dati par komplimenata, izgledas fantasticno za svoej godine :) ko bombonica.. ako si za druzenje sa mladjim muskarcem javi se :)

ike69

 ;) To "matorka" možda znači da ste se družili sa pogrešnim ljudima, koji su Vas malo smorili !?
***Zabranjeno je postovanje mailova i brojeva telefona....otkrij šifru ?

matorka stvarno si prelepa da li si za vidjanje 23-eg docicu u bg kod tebe?

steva

sreco pa ti uopste ne licis na matorku.

 :-*Pogledaj mejl. Miki

steva

sreco jako si slatka ja bih bas hteo da upoznam takvu matorku

Zorana javi mi se  8)

matorka1968

gradimir Ako mislis da je vreme za korav vise, ti ga nacini. :)

FinDecko Vidi se da u tebi cuci jedan pravi dzentlmen. :)

ike69 Svako od nas, pa i ja , ponekad pravimo pogresan odabir ljudi... Ali i to je sastavni deo zivota...

Hajduk 52 Procitala sam i mogu ti samo reci da mi je bas zao... Ali svako od nas ima pehove u zivotu. Procice i to. Nemoj samo da se brines! :)

Goran007 Izvini, ne razumem poruku.

Dobrimare

Matorko,
Lep ti je osmeh, a naravno slikala si se sa drugaricom od koje si mnogo lepsa, stari zenski trik))). Ko ce da ti veruje da su fotke tvoje, osim ko te vidi uzivo. A niko te nece videti, jasno je kao dan. Valjda te ovo zabavlja, kao kada gledas erotski film, al' nije to to.  Iskreno, jesi se sa nekim videla. U opkladu da nisi????
Pozzz

andjelaboba

naravno da mislim tako.prava dama.lepa,seksipilna,jos ako si pametna,vrh

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price