collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

sjokul

Mozes li da me nazoves? Imam zarku zelju da ti ispunim sve rupice i sve zelje... a predivno izgledas pa mi to nece biti tesko!!!

gradimir

ovo sada sa ovako ogranicenim porukama moze da potraje godinama, a ja te silno zelim, voleo bih da te dotaknem i sada,
ulepsaj mi snove predivna si

milan1959

ako si za ozbiljnu vezu javi se.

matorka1968

tetejac nisam

sjokul i sam znas da to da li ce nam se zelja ispuniti ili ne, zavisi od nas samih

gradimir ako nesto treba da se desi, ne moze nijedan faktor da porusi!

milan1959 u ovim godinama naravno da sam samo za ozbiljnu veze

alex013

Sjajno izgledas...ako si raspolozena da otkrivamo zajedno horizote... :))) javi se

gradimir

nesto ce sigurno da se desi sto se mene tice ja imam zelju, samo je do tebe,
i dalje si za mene najpozeljnija

matorka1968

alex013 hvala ti. mada ne znam samo u kakve horizonte planiras da me vodis? :)

gradimir: bitno je da zelja postoji, a mi cemo uciniti sve da bude i sto pre realizovana

milan1959

javi mi se na mail ako si za ozbiljno. ***Zabranjeno je postovanje emailova i mobilnih telefona...

gradimir

lagano i neprimetno osvajas moje srce tvoj lik dolazi u moje snove, nocu te sanjam, danju te zamisljam a vreme prolazi
dozvoli da i ja tebi udjem u snove,

matorka1968

Milane, ne mogu ti poslati mail jer je to neizvodljivo... :(

Gradimire, nadam se da su barem ti snovi lepi. :)

gradimir

da nisu lepi ja ne bih pricao tebi,
lepi su onoliko koliko si ti lepa,
ne volim da pricam sta bih ti radio, kako bih te postovao, kakvu bi smo vezu imali, jednostavno, voleo bih da to predje na neku intimniju vezu i da nase tajne ostanu samo nase,
osecam potrebu i zelju, mislim dsa ti treba da odlucis i pozelis, ovo vise sa dve poruke se ne moze reci,
razmisli

matorka1968

A zasto mislis da se ne moze reci? Ukoliko se pametno iskoriste, uvek se moze osobama kojima zelite dati do znanja koliko vam je stalo do njih, to i reci pa sve da bude i samo jedna poruka!

seki_2011

a kakomogu nekako zvati odavde tebe,molim te,...mislimiz turske,znas kako

gradimir

pozdrav dragoj i lepoj dami, koju zelim i noc i dan,
mozda i nije tako lose ovo ogranicenje sa porukama, malo se napravila selekcija ili se meni to samo cini,
nisam se javljao par dana bio sam odsuta, sto ne znaci da sam te zaboravio i da te ne zelim vise
poljubac mojoj dami

zdravo lepa komsinice.mogli bi se upoznati

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price