collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

alexhari

Samo su dve stvari na svetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir još nisam siguran!

marc1980

cao matorka,nemam rijeci na tvoju ljepotu,izgled ti je fantastičan.
jesi za neobavezno druženje sa mladićem 31 god.

gradimir

nema te danas lepoto

gradimir

Ne bira se ljubav
kao ni smrt.
Sve je u knjigama
duboko pod morem
zapisano.
Jezikom neznanim nama,
nebesnim pismenima.
Niti se odupreti mozeš
niti preskočiti dan.
Kao što ne možeš
tuđi san usniti
niti okom drugim
videti.
Voleo bih da nisi ti
ona koju u ovom času
volim.

matorka1968

gradimire, moram i ja malo da odmorim. drago mi je sto pocinjes da me sanjas! :) znaci veceras se nalazimo u snovima

napaljeni decko ja ti jos uvek nisam rekal NE, barem koliko me secanje sluzi

alexhari: divni ste! :) veoma pameti, elokventni... jednom recju savrseni! :)

marc1980 hvala ti za lepe reci!

alexhari

Nemoj da te vodi Pikasova izreka: lepe žene su potrebne samo ljubavnicima i slikarima bez mašte; to jednostavno nije istina,ti si stvarno prelepa zena i zasluzujes samo najbolje,o elokvenciji i obrazovanju ti se zahvaljujem.

alexhari

Mi smo izmerili zemlju, sunce, zvezde, morske dubine; mi silazimo u ponore zemljine za zlatom; pronašli smo reke i gore na mesecu, pronalazimo nove zvezde i znamo velicinu njihovu; zatrpavam provalije, gradimo cudesne mašine; kako koji dan, sve novi i novi pronalasci. Što sve mi vec ne umemo! Što sve mi ne možemo! Ali nešto, i to najglavnije, ipak nam nedostaje. A što je to nešto, mi ni sami ne znamo. Mi smo kao malo dete: oseca da mu nije dobro, a zašto mu nije dobro - ne zna.
Nije nam dobro zato što znamo mnogo suvišnog, a ne znamo ono što nam je najpotrebnije: same sebe ne znamo. Ne znamo onoga ko u nama živi. Kad bismo znali i setili se onoga što živi u svakome od nas, život naš bio bi sasvim drukciji......covek pokušava da živi u knjizi za kuvanje, a zaboravio je da kuva hranu. On samo uci iz knjige kako treba spremati hranu, a gladan je citavo vrieme, umire u meduvremenu, a da i ne shvati da ne može živeti iz knjige. To je ono što se dogodilo: ljudi su potpuno zaboravili da duhovnost treba živeti. To je nešto što treba probaviti. To je nešto što treba da procirkuliše tvojom krvi, postane tvoja kost, tvoja prava srž. Nije dovoljno samo razmišljati o tome. Razmišljanje je najpogrešniji deo tvog bica. Ti treba da to apsorbuješ.Sve što štedim je izgubljeno, a sve što dajem je moje. Sve što sam dao, još je sa mnom, a sve što sam sakupljao je nestalo, otišlo." Istina, ti imaš samo ono što podieliš. Ljubav nije vlasništvo koje treba štedeti, ono je blistavo i miris koji se mora dieliti, a što više dieliš, toga više imaš; što manje daješ, manje i dobijaš. Što više dieliš to više i dobijaš, više se rada iz tvoje najdublje unutrašnjosti, to je beskonacno, više još više donosi. Pusti vodu sa izvora i još više ce nabujati. Ne pustiš li tu vodu, zatisneš li izvor, brzo ce postati jadan i nece još dugo vrelo delovati. Malo po malo ce izvor presahnuti, biti odsecen; a voda koja je u izvoru ce nestati, bice ustajala, prljava. Voda koja tece je sveža...ljubav koja se daje je sveža.

napaljeni decko

pa hocemo li a gde i kada ? ja hocu sto pre da skinem tu prokletu nevinost ali mi ti moras pomoci molim te

gradimir

dobro jutro, lepoj dami, provedi lep vikend, posto necu biti tu seti me se

matorka1968

i jesi li me sanjao? :)

marc1980

nema na čemu, samo govorim iskreno ono što vidim,stvarno si moj tip žene,prekrasne grudi ,lice ,tijelo ,osmjeh ,kosa. Nadam se da ti se sviđaju mlađi dečki ,pošto ja volim starije dame . Necu da se hvalim ko neki  ovdje  samo ću reći da  imam i iskustva sa starijim damama koj znaju što žele,dok ove mlade fufice,idu mi na živce. Stvarno bih te volio upoznati ,pa makar i samo kavu popili ...samo da te vidim i čujem...a ako se stvori kemija uh nema nam kraja.... pozzzzzzzz.  Prava si žena,mmmmmm.

matorka1968

Vidis drago mi je da si vec okusio sta znaci biti sa starijom zenom i verovatno ti je bilo lepo cim i dalje tragas za njima. Nemoj ove mladje devojke da nazivas tako jer i one imaju potrebu da nadju sebi slicne. Odakle si inace?

Dobro vece divno izgledate, postoji li mogucnost da se upoznamo? :*

marc1980

mislim da znaš odakle sam,sigurno si primjetila si po riječima. Reci mi  što očekuješ od momka,što tražiš i što želiš i što voliš? jer žene su različite i ovo je glupo kako ovdje pišu,kako bi te prcali i što ti bi radili,a svi znamo da to nejde tako. Pa nisu žene javni Wc da samo dođeš i isprazniš se. ...


Bgd Milan

Mozes li da mi pomognes u krizi molim te? Dacu ti slike i sve samo mi reci kako? Molim te stvarno je kriticna situacija... <3

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price