collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

VmxCrashAndburn

hahahahahahhahahahah, koja je ovo loodnica....

loshmmy

izvini macko pukla mi je kartica sa koje sam te zvao,to je moje sestre broj jer ja koristim VIP mrezu a ovi nasi pimpovi ne zele da se koristi VIP...uzimam drugu karticu pa se cujemo sutra!imas gotivan glas jako i nesto izgovaras problematicno dal' slovo R ili sl. ali sta god da je mnogo je jebozovno i zvuci blago uspaljujuce...mmmmmm...jedva cekam da te cujem ponovo :* izvini jos jednom za prekid ali nije zaista bilo do mene!pozz

Jako mladoliko i lepo izgledas.
Pozdrav

scepan

daj mob odma da se dogovorimo

matorka1968

napaljeni decko: jos uvek si nevin? to je prosto retko za danasnju omladinu, ali pretpostavljam da si trazio onu pravu? :)

loshmmy: ma ok, ne sekiraj se :-*

dejanmb: hvala na komplimentima. sigurna sam da znas da zene to uvek vole da primaju... :)

sjokul

Voleo bih da me nazoves sutra, jer iz VIP-a ja ne mogu... A verujem da bi uzivala u sexu!!!

fighter

hmmmmmm sexy ,girllllllll !!
 ;) imas fb ili skp

napaljeni decko

da jos uvek trazio sam onu pravu i nisam je nasao ako bi zelela ti samnom javi se ?

sladjanmiletic

nikakav nije problem da razgovaramo samo mi reci kada zeliš i nadam se iskreno dacemo mnogo stvari se dogovoriti

matorka1968

napaljeni decko, mislis li da sam ja ta prava?

sladjanmiletic, ma ne zuri nam se nigde. polako, opusti se i uzivaj. :)

Nije to samo kompliment,to je istina.
Pozdrav

matorka1968

Hvala!

sjokul

Zasto mene ignorises?   :'(

matorka1968

ne ignorisem te... zelim samo da me se jos malo vise zazelis!

sjokul

Pa koliko treba da te se uzelim??? Pored takvog tela, treba mi tri sekunde da te pozelim u krevetu samnom!!!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price