collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor matorka1968 - Beograd (1968)

upoznaj mene?

loshmmy

zdravo mackice sreca ti pevala!da ne uvijamo mnogo u oblande ovu poruku...eto moju sliku vidis vidim i ja tvoju pa ako si ti macko raspolozena za jedan dobar,vrhunski sex(posle kojeg ces dobiti i jednu profi masazu celog tela)izvoli pa se javi...mislim da se neces pokajati,a sudeci po slici koju ja vidim,cak sta vise siguran sam da ce sve da prsti kada se ti i ja dohvatimo!!!uzivaj macko,pa se nadam se vidimo ti i ja...pozz od Losmija

matorka1968

prosto nemam mogucnost da odbijem... :) i sex i masazu, sta ces vise? :)

ne_izivljen_ercov

matorka1968 - Beograd (1968)
« Odgovor #303 »
ajmo sastanak  ugovoriti uzivo seks  kod mene ocekujem te na ...... . ...  ...................

matorka1968

na...? :)

sladjanmiletic

stvarno si eksra bolja si od mnogih devojaka stvarno si seksi

matorka1968

hvala ti, mada mislim da i ti imas nesto u sebi sto drugi nemaju, a to cu ti odati kad budemo pricali jedan na jedan. ok? :*

loshmmy

macko jel imas profil na facebook-u?ja imam pod imenom-..... ......,i slika je ista ova..nadji me  pa mi posalji friend request da mozemo malo bolje da stupimo u kontakt macko...pozz

matorka1968

Jao pa ja sam mislila da je fb samo za tinejdzere. Mada se i ja ponekad osetim tako, barem kad sam sa pravim muskarcem! :)

CumShooter

Jesi za upoznavanje,druzenje i sve ostalo posle toga?:)

shadow

cao bas si lepa i seksa dali si za jedan dobar sex sa momkom neces se pokajati probaj i videces...?

loshmmy

[move][move]matorka1968 - Beograd (1968)-http:// dali je za teenagere ili ne,ja ne znam...ali da je dobar to znam odlicno!meni je pomogao sto puta do sada,a i mislim da bi tebi i meni bio od velike pomoci sto se komunikacije tice.ubrzali bi sve ovo!!a ti bi koliko ja vidim da se kuckas ovde i dopisujes,vise volis da pricas nego da konkretno nesto uradis.ja bi to onako po kratkom postupku da se otresemo od kurca pa posle mozemo da pricamo i sabiramo utiske,a ovde vidim da je popularno medju smekerima da prvo hvale svoje sposobnosti i alatke a kad dodje do rovovske borbe onda corak...hahahahha..ajde mala javljaj se da se nadjemo i iskidamo,pa ce se druzimo posle!!!!:))

loshmmy

ubicu te od kurca :),bice to dobar sex ako do istog uopste bude doslo:)

matorka1968

loshmmy mogu ti reci da si upravu. nisam ni ja bas osoba koja voli da se kucka, ali ne znaci da me ne napali grublji muski glas, to me prosto dovede do ludila. javi mij se da se mozemo dogovoriti kako i gde da ja proverim tvoje sposobnosti i alatke...

ja se nadam da cemo oboje uciniti sve sto je do nas da do tog dobrog sexa i dodje... :)) barem sam ja spremna, a ti?

napaljeni decko

ja bi voleo da mi ti skines nevinost dali si rada???/odg molim te

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price