collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor virgina - Niš (1980)

dajooo

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #45 »
Cao "virgina " imas spelep osmeh  ;D ti si devojka za pozeleti,al ne na kratko ,bar za mene pozz :)prelepa si :D

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #46 »
Nema veze, za dvadesetak dana ću je ipak vidjeti :-) jedva čekam da se poigram sa sestričinom, nježnom slatkom pametnom djevojčicom koja se igra najljepše na svijetu...blagoslov je biti kraj nje...a divno bi bilo pronaći i još jednu djevojčicu, sa kojom bi čovjek mogao ponekad ćutati, zajedno sanjati, imati neke male slatke tajne ili se igrati...djevojčice, reci mi, šta ti je danas ukrasilo dan?

dajooo

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #47 »
 :-*

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #48 »
dajooo Hvala. Evo i tebi jedan poljubac :-*

fani bani Delujes mi nekako usamljeno? :(

dajooo

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #49 »
Hvala ti za poljubac,mislim da mozes /mo i lepse ,poljubac da damo jedno drugom :) ;) :-*

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #50 »
iznenađujuć komentar Virgina! :-) zanimljivo! jako me zanima kako si došla do takvog zaključka? molim te budi iskrena, otvorena  :-)

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #51 »
dajooo a kako to? :)

fani bani pa ne znam, nekako si mi tako delovao. jesam li pogresila? ako jesam izvini! :(

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #52 »
 Baš me zanima da li si shvatila zbog čega sam pisao o svom putu u Beograd?
;D Ne moraš se izvinjavati, prije svega, hvala što pitaš, to je lijepo od tebe. Usamljeni mladi čovjek koji u očaju bira Sexoglase da svoja osjećanja proširenim (!) rečenicama dijeli sa slikom nečijeg profila? uh! Ma neee, samo, ja te ne mogu pozvati trenutno a kuckanje ima smisla samo ako nešto podijeliš sa nekim, a osjećanja i misli su važnije od toga kako se zovemo, ili čašćavanja tipa mnogo si slatka; meni, bez ikakvih posebnih ambicija, nije teško jednom ili dvaput u nedjelji napisati par rečenica, i to proširenih pa čak i složenih hahaha; za neko kratko vrijeme čak i bez obzira da li ti to zaslužuješ ili ne, jer me zanima komunikacija i upoznavanje. Ja o tebi saznajem već i samo na osnovu toga kako reaguješ na moje misli, i naravno nemam namjeru da ulažem puno u besmislenu komunikaciju. Šta li bi gdin Neruda rekao na tvoje haiku komentare hahaha

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #53 »
A ti to mislis da sam ja glupa? :) Ja sam takodje za to da se ovako moze sasvim solidno upoznati osoba ili ako ne nista barem da dobijes neko prvo misljenje o njoj, a sta se sve kasnije moze desavati to ce vec vreme reci... :)

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #54 »
Vrijeme, govori! ko je ova curica, i o čemu sanja? Da li da je uzmem za ruku i sakrijem je u toplotu svojih grudi, il' da okrenem glavu, da ne žalostim srce? Krije li nježnost u kosi i oku, il' su usne njene hladne oštrice? Zna li da se smije, pjeva li spokojno dok radi, zna li se nasmijati strahu? O vrijeme, hoćeš li nas spojiti, da se zaradujem svemu lijepom u njoj, da otkrivam polako svo blago što ga Bog posija u još jednoj duši krasnoj? Hoćeš li nas spojiti, da dodam još jednu kockicu u ovaj divni mozaik života, da učim od nje i o sebi i o njoj, jer je svaki susret ogledalo, i prilika za ljubav, il' smirenje, il' pobjedu?

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #55 »
Ako se ja pitam, mozes slobodno dodati jos jednu kockicu u mozaik! :)

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #56 »
vedrimaslacak

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #57 »
ne razumem?

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #58 »
;) volim maslačke. Upoznajemo se, pa zašto ne i ovako, preko stvari koje nam se sviđaju; :) a sviđa mi se mnogo toga, recimo pjesma http://www.youtube.com/watch?v=8Em3INWBR5Y ili pjesma "Yet Another Hierarchical Officious Oracle" . Možda bi mogla napisati sve što ti padne na pamet kad pomisliš na jedan nevini vedri maslacak, tako ćeš mi reći puno o sebi?

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #59 »
O pa jesi li ti to psiholog? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price