collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor virgina - Niš (1980)

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #30 »
A sta ti trazis? :)

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #31 »
Ja sam ovde, kao što kaže gdin Neruda, gdje me čeka ništa, što će reći da sam znatiželjan, a relaksiran od nekih posebnih očekivanja ili želja...kao i uvijek i svugdje, spreman da nađem i zadržim sve dobro što me ovde očekuje, otvoren za osobe za koje pomislim da je vrijedno imati ih kraj sebe u životu, za osobe sa kojima mogu podijeliti ljubav; eto, djevojko sa lijepim imenom....

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #32 »
A ako nije tajna odakle si?

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #33 »
psssst, tajna je...možda sam - daleko, daleko, iza sedam brda, iza sedam gora, jašem divnim zelenim šumama carstva moga, pozdravljam osmjehom jutarnje sunce ili nestašne bukove, obilazim tražeći neku kojoj je mjesečina zakačena u kosi i oku; a možda sam blizu tvog srca, sasvim blizu, tako blizu da u tišini čujem nježne djevojačke pjesme satkane od rose, polena i djevojačkog stida, ili ona male velike tajne koje maštaš i samo ih srcu svome govoriš, srcu ih govoriš a oči ih šapuću...možda sam tako blizu da možeš biti moja pjesma bez riječi.........pjesma, možda - Misty, a možda si i nešto od Sinana ili Karleuše....ko će znati, jer - ne mogu te nazvati :-)

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #34 »
Pesma je prelepa :) Ja muziku prosto delim na dobru i na losu! :)

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #35 »
dakle kao i ja :-) a koja muzika ti se sviđa a koja ne?
evo jedne koju volim ne samo zbog same pjesme već i zbog trenutka i svega što se dešava na sceni - a to je san svakog umjetnika - Lara počinje pjesmu, nesvjesna da je pjesma već izuzetno popularna i da je publika već zna napamet...obrati pažnju i na njen pogled u tom trenutku...ostatak neću da otkrivam, uživaj u gledanju, ako već nisi...http://www.youtube.com/watch?v=rk-fmvxmh1E :-)
Da se razumijemo, naslovom i stihovima ne poručujem ništa, ovom prilikom, to su za mene važne riječi, koje govorim samo kada sam siguran da ih osoba zaslužuje, i da stojim iza njih....dakle, ovom pjesmom ti, zasad, šaljem - ljepotu :-)

sales963

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #36 »
Ne mogu da verujem da ovako slatka cura traži traži nekog preko neta.

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #37 »
fani bani sigurno ne porucujes nista? :)

sales963 vidis... u danasnje vreme sve je moguce...

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #38 »
 :) pa jest, smješno, ali, znaš, kad vidim ove junce kako nekoj nude sex a na slikama joj nisu ni lice vidjeli, pomislim, može ti pasti na pamet da sam i ja neki takav opičen, pa izjavljujem ljubav u drugom-trećem postu, preko Interneta! A ima i takvih.

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #39 »
Mislim da ovde mozes sve i svasta da vidis. :D Nadam se da si ti malo drugaciji? :)

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #40 »
vođenje ljubavi je kad ti dodirujem usne da bih ti poljubio dušu, cijelim svojim bićem

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #41 »
lepo receno! :)

fani bani

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #42 »
Poželio sam posjetiti naredne nedjelje sestru koja živi u Beogradu ali se ispostavilo da to nije moguće. Nažalost ne možemo uvijek stupiti u kontakt sa onima koji su nam bliski. Imaš li ti sestru ili brata?

virgina

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #43 »
E bas mi je zao... :( Nemam, bar ne koliko ja znam :D

Odg: virgina - Niš (1980)
« Odgovor #44 »
ljubav je u vazduhu  :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price