collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Tragalicaa - Bačka Palanka (1985)

Pedjonis36

Dobro vece Slatkisu Prelepi da te pozdravim pozelim lepo vece i da vidis da nisam zaboravio da pogledam moj naj omiljeniji profil kiss Pedja

Tragalicaa

E pa hvala ti. I ja tebi zelim ugodno vece i laku noc! :)

Pedjonis36

Andjele Prelepi zelim ti Lepo vece ,lepo se provedi kiss Pedja kad ces doci u Beograd da se dogovorimo ...

Pedjonis36

Slatkisu Prelepi da ti pozelim lepo vece da mi se lepo provedes ljubim te Pedja

Tragalicaa

Moracemo nesto smisliti pa da dodjem malo do BG-a :) Sta mi ti radis? :)

Pedjonis36

Andjele prelepi bas si me obradovala tvojom porukuom napisi mi kako zaista mozemo uspostaviti kontakt ovde se samo vrtimo u krug 2 dana cekam da mi poruka stigne ja cu ti zakazati sastanak reci mi kad ti odgovara samo zelim ti da mi se licno javis a ne neki operater ili neki snimljeni glas ...Ajde napisi mi kako je najlakse da stupimo u kontakt ljubim te i zelim ti lepo vece Slatkisu Prelepi

Pedjonis36

Slatkisu moj Prelepi samo da te pozdravim i pozelim lepo vece lepo mi se provedi kiss Pedja

Pedjonis36

Slatkisu Prelepi samo da ti pozelim lepo vece i da sam posetio moj omiljene profil kiss Pedja

Pedjonis36

Slatkisu Lepo ti vece zelim Pedja

Pedjonis36

Trebala si da se javis Lepotice ocekivao sam tvoj poziv rekli su mi za 20 casova izgledami da ovi mnogo lazu ...Zaista neznam kako da dodjem do tebe da se cujemo pozdrav Pedja

Tragalicaa

Ja tebe sad nista nisam razumela sta si hteo da kazes! Ali evo ti jedan poljubac svakako :-*

Pedjonis36

Lepotice zakazao sam ti sastanak za 20 casova sinoc ali nisam znao da nemoze sa moje mreze 063 da se cujemo hteo sam da te pozovem budi veceras oko 20 casova na sajtu zvacu te sa druge mreze .Zelim da se cujemo telefonom i lep dan ti zelim Slatkisu ljubim te ...Pedja

Tragalicaa

Vazi! Zelim i ja tebi lep dan! :-*

Pedjonis36

Slatlisu Prelepi neznam da li dobijas sve moje poruke ja sam pokusavao da te dobijem ali oni mi daju neke oglase okolisu kao kisa oko Kragujevca imas li ti neki predlog kako zaista mozemo da uspostavimo kontakt ovako zaista pokusavam ali ne vredi napisi kako mozemo stupiti u kontakt ovako se 100 godina mozemo pisati ne vredi .Ljubim te i zelim ti lepo vece Pedja

Pedjonis36

Lepo ti vece zelim Slatkisu nema tvojih poruka bas mi nedostaju tvoje poruke .

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price