collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor marija - Beograd (1985)

Sexadiction007

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #120 »
wow jesi hot ‚,sta radis ,odmaras od jucer? :P

marija

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #121 »
Ne, vec odmaram od nedeljnog rucka! :)

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #122 »
a lepotice u odnosu na tebe, mnogo....imam cetrdeset.....mnogo....ali nije ni to strasno....a i mi matori smo ljudi.......

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #123 »
Lepotice pa dok ove poruke budu objavljene ti ces mene zaboraviti..nepreostaje mi nista drugo nego da ti posaljem jedan veliki kiss..... :-*....naravno ako ti moje godine ne smetaju.....

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #124 »
Caos..moram priznati da si jako slatka i da si mi se svidela,pa ako si raspolozena javi se,voleo bih da te upoznam ;)

marija

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #125 »
sslavonac Naravno da te nisam zaboravila, a sto se tice godina meni nisu problem. Ne znam kakva je situacija kod tebe?

DexBG Hvala ti na lepim recima...

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #126 »
Meni naravno ne smeta...kako bi mi smetalo drustvo takve lepotice....bilo bi jos bolje da mogu da ti pisem vise poruka a ne samo ovoliko....uzivam u tvom drustvu... :-*...........

marija

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #127 »
Divno. Znaci poklopili smo se u tom uzivanju :)

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #128 »
ma meni je pravo uzivanje a ako i tebi odgovara onda je to jos bolje....a jos bi bilo bolje da mozemo malo vise poruka da saljemo, bar sto se mene tice...moram da te pitam ali nemoj da se ljutis.....ja uzivam u tvom drustvu jer si stvarno lepotica...a sta je to tebe privuklo da se druzis samnom....

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #129 »
Imam jos puno divnih reci za tebe ;) ali u 4 oka ;)

marija

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #130 »
sslavonac iskreno, na toj fotografiji si pravi machoman, a i vidim da si panetan covek! To je ono sto je barem meni potrebno da bih sa nekim mogla da sa nekim razgovaram barem za pocetak!

DexBG Ti si pokazatelj kanda da dzentlmeni jos uvek zive! :)

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #131 »
Drago mi je da tako mislis ;) Ja ipak mislim da ne moraju bas svi da znaju neke stvari ;) zato javi se,da ne duzimo vise ;)

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #132 »
Hvala ti na ovim komplimentima....sta da radim kad si opet zasluzila jedan veliki  :-*.....ako ti kazes tako neka bude ali koliko sam pametan to je veliko pitanje....a koliko sam macho to je jos vece pitanje, ali ako bude prilike da razgovaramo onda ces vec mozi bolje da ocenis koliko imam pameti...glupo je da ja o sebi tako nesto kazem...a sto se tice razgovora sa tobom tu si pogodla sto posto...za razgovor sam uvek raspolozen a pogotovo sa lepoticom kao sto si ti..tema uopste nije bitna...ako sam pametan kao sto ti kazes mozda nesto i pametno mogu da te posavetujem....jos jedan kiss  :-* za tebe...zasluzila si i te kako....

marija

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #133 »
DexBG A sta radis u zivotu?

sslavonac Ja sam ti samo rekla moje miljenje, barem ono koje sam za sada stekla :)

Odg: marija - Beograd (1985)
« Odgovor #134 »
ok...drago mi je da tako mislis....ja za tebe mogu reci sve najbolje...za sada si extra....i naravno opet jedan  :-*.....

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price