collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor NikolijaSo - Sombor (1961)

NikolijaSo

Zelis da me ujedes za guzu? :) Mmmm... zuci sjajno! :D A sta je to drugo sto se pipka tri puta? :P

Tri puta se pipka tvoja ruka u mojim boksericama;).Ako ti to ne odgovara onda vadi ruku napolje:)!E a sad nekoliko pitanja ...Jesi li za konkretno upoznavanje,koji si deo Sombora,i zivis li sama?Ja sam Kod logora,ne zivim sam ali bi mogao na kafu:)>Eto tolio pa se sad mozemo nastaviti zezati do besvesti bez obzira na tvoje odgovore:).A  daaaa,gde ti prvo napadas protivnike:)?

NikolijaSo

Zar nosis bokserice? :) Jesam za upoznavanje cim sam ovde ali ne zivim sama. A napadam ih tamo gde osetim da su najslabiji. :)

Da,da nosim ih kao opremu za raspirivanja maste ;).Cisto da se ima sta skidati i gde zavirivati :).Zar nije bolje napadi tamo gde su najjaci i najcvrsci :)?Joa,jao Nikolija,pa zar ti ja moram davati instrukcije :)?I,gde predlazes kafu :) pa da vidimo sta nam je najbolje ciniti ;) ...

NikolijaSo

Dobro koliko vidim ima razloga zbog cega ih treba skinuti :) A gde si ti to najjaci i najcvrsci? :)

Najcvrscu sam u nameri da se borimo :).A najjaci sam na recima  ;D ;D ;D ;D.Ma zezam se,ako ne verujes proveri ;).Najjaci sam na stomaku,a najcvrsci ispod njega :).Tako da je najpametnije napasti me od stomaka  prema doje pa gde popustim :).Mada moras biti jako brza,jer do sada sam uvek ja prvi napadao ;),a kad napadnem ...i pobedjujem :).Onda,gde pijemo kafu :)?

NikolijaSo

Ali ipak mi je druga recenica najupecatljivija i za sada deluje kao jedina istinitna! :D

Nikolija hocemo se upoznati konacno?Ili cemo se dopisivati jos ...?Ne znam do kada :).Pitam te ozbiljno,onako iskreno da mi odgovoris jer hocu da obrisem profil.Citao sam tudje poruke i vidim da se tu jos NIKO nije upoznao,svako ima neki izgovor na kraju  ;D.

Nema te ...?Ne razumem cemu sva ova dopisivanja i zavaravanja na ovakvim sajtovima ako nemas nameru.Za dopisivanje i zezanje postoje drugi sajtovi,ovaj i ovakvi su za ljude koji i9maju namere ...

Vladanxy

Zdravo,vidim da si odavde,možda te i znam,što nije ni jako važno,jer se svi manje-više znaju,da li si se sa nekim i lično upoznala koristeći slične sajtove? :)

volimzene71

cao,
evo sam na odmoru u apatinu pa da vidim dali imas volje na druzenje. tu sam do petka pa natrag u nemacku.
ako imas volje javi se

dupla_skorpijaSO

pozdrav sta radis :)  nadam se da te ne zmaram, ali eto htedoh da vidim da li si za neku laganu setnju :) u somboru

NikolijaSo

dupla_skorpijaSO evo bas se vratih sa setnje;)

dupla_skorpijaSO

ne bih da ti smetam, ali eto zelim da te upoznam i to danas ako je moguce :) nadam se uz neku kafu ili pice koje god :)

dupla_skorpijaSO

dobro jutro  ;D

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price