collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mamita - Sombor (1970)

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #30 »
I ja sam se slatko nasmejala ovde na sajtu, ali sta ces kad ima mase koja moze da kara danima, ko je tebi kriv sto ti ne mozes!? :D :D :D Ako je sex kvalitetan onda je i to vreme koje si ti napisao sasvim dovoljno. Kako mislis podsecam te na cigru? :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #31 »
Znas,mamita je kao one meksikanke :P,kadplesu ua suknjice se dizu :-[.E pa tako me ti podsecas ... a znas,ja sam malo bezobrazan:),odmah pomislim na ... Aj sta si zapela:),sta,sta,pa sta:)?I nemoj sad da to dodjem tamo iz batinske pa ce ti odmah biti guza kao smafor ;D ;D ;D ;D!Aaahaaaa,sad te kopka:).svrbi te radoznalost priznaj:):):):)!

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #32 »
a kako to guza izgleda kao semafor? :) :D naravno da me svrbi? :D

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #33 »
Lepo:),kad zavrsim sa njom menjace boje od zelene sa pocetka do crvene ...i bele na kraju kad svrsim sa njom ;D.Pa sta ako semafor nema belu,pa sta:)?Ej ja sam vip,061 i kontam da ne mogu zvati sa te mreze ...ma neee,nisam ni mislio da te zovem za sada,a ti prati sta ja pisem;).Zasto necu da te zovem?Zato sto moram malo bolje da te upoznam:),da me ne prevaris i fizicki iskoristis:).Znam ja vas starije :),smotate pile:) jos dok je zbunjeno i hop:):):);).A ne,ne!Ja sam posten:),neces me nagovoriti na kakvu blud:),nema sanse 8),jak sam karakter i ne pokusavaj vise  ;D ;D ;D ::).Gledas li ti nekada profil neumorne cece iz sombora?E pa posto ti znas koja sam mreza u poruci o testu su ti ostale informacije kako da mi se javis ...Naravno ako ti je do zezanja i druzenja

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #34 »
Da priznam, nista nisam razumela! Tacnije jesam prvi deo, ali drugi nisam. Vidis kako si ti odmah sebe stavio kao zrtveno jare? I mislis da ces biti iskoriscen? :D Ne, necu te iskoristiti! I ja sam karakter! :D A nisam skapirala ovu pretposlednju recenicu o nekom testu? Molim te pojasni je malo?

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #35 »
idi na profil neumore cece,nasa iz Sombora i procitaj zadnjie dve poruke pa ce ti biti jasno:)Samo treba sastaviss sve  cifre i posaljes poruku;).Eh naravno da me neces iskoristi:),kako bi to i mogla sama:)?Treba vas bar dve da bi me iskoristile,ovako me mozes samo koristiti ;D

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #36 »
ja ako sam nesto razumela glavu dajem! tamo nema nikakvih cifara? Mislis da ne mogu sama da se izborim sa tobom? :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #37 »
Hahahah a ti mislis da mozes:):):)))?Jao,jao ne preti praznom puskom:) molim te.Dosta,dosta upiskicu se od smeha :):):))):):):)))!Ej idi umi se malo:),pocela si buncati ;D.Ili ja sticem pogresan utisak;),ili ti to mene izazivas:)?Gresim li:)?

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #38 »
naravno da te izazivam! :D :D :D a da vidim da li je tvoja puska puna ili prazna? :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #39 »
Mala;),znasli ti da se od pune puske biji jedan,a od prazne najmanje dvoje:)?Drago mi je da me izazivas:).Inace,da bi to bilo valjano uradjeno treba ti nesto crveno,na primer gacice:):):):)).Od toga popizdim ...jer i ja bi voleo imati crvene gacice:)!E posto nemam,ne nosim nikakve;),ja tako izazivam;).I znas sta jos?JEBEM te u svakoj pozi:) jer mi pises po jednu recenicu:)!

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #40 »
ne nosis crvene gace? sad si me totalno razocarao? :( zamisli em crvene em tange pa sve sto ima da se iskoristi sve ti dodje na jednom mestu, a ne da se razleti po boksericama. :) :) :) I da, kad sam ja to tebi odgovorila u jednoj recenici? :P

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #41 »
E bas mi je zao sto sam te razocarao:(.Nema veze,,lepo smo se druzili i bas mi je prijalo da se kuckam sa tobom ...

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #42 »
Zoranzoja je li imas neke veze sa profilom milomilos? Ako imas, onda samo da znas da je i meni bilo lepo druziti se sa tobom... :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #43 »
Pa naravno da imam veze i sa njim i sa milososa;).E pa lepo sto sam te malo uveselio i zabavljao,drago mi je da je tako jer i meni je prijalo.Ali mi je zao sto sam te razocarao:(.

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #44 »
Ja sam se malo salila... :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price