collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor vodi me sa sobom - Banovci (1969)

revox

 :) Pa ja to samo iskreno kažem, kako kažu „što na um, to na drum”. Uostalom ne umem da lažem, sve se na meni vidi, pa čak i dok pišem.
Uf, doći će mi te emocije glave, al sve nešto kao mislim da je možda bolje tako, sve se kao nadam da su takvi ljudi mnogo bolji. Uvek sam tako u životu, srcem napred, otvorenih karata… Da li je dobro ili ne, ko će ga znati. Al takav sam, pa to ti je.  ;)

A emisija traje (bolje reći smena) od 20-00. A ja ceo život sa kokoškama… Eto, nekada sam čak i svirao uveče, nikada nisam uspeo da se skroz preobratim, kada sam počeo na radiju da radim, bilo je noćnih smena do 5 ujutru, dođem kući legnem (napolju već svanulo) odspavam malo i probudim se. Jednostavno jako teško mogu po danu da spavam. Al sve mislim, ima i gorih slučajeva od mene. A sećam se, kada sam bio klinac, moj brat uči noću, ma nikada mi nije bilo jasno kako može, a meni glava pada, ne znam za sebe.  :D

Sad sam se opet raspisao, ma volim da pričam, ja bi hteo što više, a možda te to i zamara? Kaži ako je nešto…

Evo već je pola osam ujutru, moram nešto i da radim pre posla, uhvatio sam se kao da pre zime ofarbam prozor u dnevnoj sobi, žao bi mi bilo da propadne. Već par dana gulim farbu i šmirglam, pa već se nazire da će moći da se farba. Doduše posle će mi oči ispasti dok sve počistim, al mislim da vredi. Na proleće nastavak. Kao rešio ja da sve sredim, pa mi se možda i poreći jednog dana. Dok mogu da radim, treba iskoristiti.

Nek ti bude sve dobro (sad dal jutro dan veče) pa kad god da stigne.

P.S. ako stignem, fotnuću ti nešto, pa poslati nadam se danas. A možda ćeš i prokometarisati …joj što ovaj preteruje…
Ćao.  :-*

revox

 :) Hej meni je ovo postalo simpatično, kao igra mačke i miša. Konektuješ se, konektujem se, pa se onda odjavimo…  ;)

I tako redom… ma zabava opšta. Jutros sam nešto raspoložen, a možda zato što se od rana jutra družim sa tobom, pardon, igram.

Idem da radim, dolazi drug po mene, pa idemo dalje.

Samo sam ovo hteo da ti napišem, pa nekad je i malo poprilično veliko, zar ne?

 :-*

vodi me sa sobom

Pa dobro, u svakom slucaju iskrenost je nesto stu se valjda jos uvek ceni, bar se nadam da je tako... :)

Mogu ti reci da ti i nije tako lose vreme emisije. Taman mozes da se naspavas, budes odmoran, ali i mislim da su te emisije koje se emituju uvece uglavnom opustenije od dnevnih.

O pa ti si se bas dao na radove. mada ti ni malo ne zavidim, jer vrlo dobro znam kakvi su to radovi. Mada po svoj prilici da ces malo odmarati obzirom da ce ovo lose vreme potrajati mislim 4-5 dana... :)

Vidim ja da ti volis da pricas, ali sto je najgore volim i ja! :)

Ja sam sada otisla da spavam i zelim ti laku noc! :)

P.S. Nadam se da si danas bio raspolozen ceo dan! Drago mi je ako jesi! :)

revox

Možda ti i voliš da pričaš, al si mi nešto stegnuta kad je kuckanje u pitanju!  :)

Sad je jutro pola pet, temperatura je stvarno pala, trenutno je 8°C, sad razmušljam šta da obučem. Ja sam ti ko onaj cvrčak što nije slušao mrava, pa došla zima, a on ne zna šta će…  ;)

Dobro, možda neću sad raditi nekoliko dana, al zato mogu da sredim malo po kući, npr da peglam, taman da ne sedim dokon.  :o Kad tad me to sačeka, al šta ćeš!

Ti si baš ostala budna dugo (vidim vreme kada si odgovorila), spavaj sada, sanjaj nešto lepo, evo polako i tiho kuckam da te ne probudim…

 :-*

vodi me sa sobom

Dobro jutro-dobar dan! :)

Kako to mislis da sam ti stegnuta u kuckanju? :( Videces ti da to nije tako kao sto mislis ni po pitanju kuckanja ni po pitanju govora! :)

Sto si ti ustao u 4.30?! Bas je zahladilo. Da znas da sam se jutros budila ramisljajuci "da li da ustanem ili da odustanem"? :D Ali sa ipak ustala...

A ti kada je ovako vreme ne ides na posao? Sto mozda i nije tako lose, premda uvek ima posla po kuci. I mene danas ceka isto to... :(

Nisam ja ni ostala toliko dugo, koliko znam. A zar vreme koje ti stigne nije kada su pustili poruku ovi sto uredjuju sajt? :)

Ajde "uzivaj" u kucnim poslovima, pa cemo se cuti kasnije :D

revox

Dobro ti se vratilo!
 :) Zašto sam ustao tako rano? Pa da bi se spremio za posao, radio sam od 6, evo sad sam došao. Jao, nije se ni meni nešto ustajalo, i sve vreme sam razmmišljao kako bi bilo jako zgodno da po provedem jedan dan u krevetu, da se razvlačim, slušam muziku, čitam, ma bilo šta, samo da ne moram da ustanem. Al mogu bar da maštam, zar ne?  :D

Kada sam mislio neću raditi, mislio sam neće biti n išta od radova (mojih ličnih) koji se mogu izvoditi isključivo po suvom vremenu, mada kad bolje razmislim, možda može nešto i danas da se dovrši pošto ne pada kiša.  :)
Ma započeo sam letos da pravim neki kao krović na terasi (iznad vrata), za sada sam ga pokrio, al bi ja to nešto i odozdo da opšijem drvetom. Sad da ne razglabam previše, imam poprilično veliku terasu sa fantastičnim pogledom na veći deo grada, al otom potom, videćeš već nekom prilikom.

Valjda si u pravu što se poruka tiče i vremena. Iznenadio sam se što je ova prošla tako brzo, al ne krijem da mi je drago. E sad, problem je u tome što mogu samo dve dnevno, al cenim da ova neće tako brzo, kao ona jutarnja.  :D

Hajd sad, budi mi dobra, i nemoj da se smrzneš!

 :-*

vodi me sa sobom

Pazi kad te u potpunosti razumem po pitanju ustajanja... A zar tebi nije nedelja slobodna? Taman onda mozes malo da posvetis vremena sebi. Mada je najgora varijanta kada udjes u taj "zacarani krug" i bukvalno ti svaki dan bude isti, a sebi nejmanje posvetis vremena.

Pa hoces li uspeti da taj krov resis dok ne pocne zima? Mogu samo zamisliti kakva ti je pogled sa terase. To po svoj prilici nije terasa, vec kao neki vidikovac? :)

I ja imam utisak da su se malo provrednili i da sada stizu brze poruke. Sto je i meni veoma drago! :)

Potrudicu se da budem dobra i da se ne smrznem. A sta li ce tebe da greje? :)

revox

Evo ove nedelje ne radim, tako da sam uustao kasnije, čak u sedam! Šta kažeš, kakva lenština?  ;)
Da začarani krug je čudo, a iz njega se teško izlazi, a ja nisam baš sklon takvim eksperimentima.

Rekoh ti da ću nešto da ti fotnem, pa evo juče dok smo radili na terasi, ukazalo se i malo sunca. Taman da se popije kafica i predahne. Nije baš možda najjasnija, sl vreme je takvo. To je samo deo pogleda sa terase, al meni nešto posebno drag, jer kao što naslov kaže, tamo negde… može i da se doda: uzvodno Dunavom, iza Zemuna…
vodi me sa sobom - Banovci (1969)-http://
Eto, možda bi i to bio odgovor na tvoje poslednje pitanje, vezano za grejanje.
Inače ako si mislila na hladne noći, samo ćebe i lepi snovi. Mislim da ako sa lepim mislima zaspiš, takav će ti san biti. Bar ja to tako…  :)

Jutro je danas vedrije, mada malo pirka, al obećava da će biti lep dan. Nadam se da ću i danas malo da raduckam, juče smo postavili donju oplatu, ostaje još ukrajanje stranica. Nisu velike, al ima da se upasuje za gredice, a to znači milion puta na merdevine, pa sa merdevina, malo doteruj… i tako u nedogled. No, kad pogledam rezultat, nekako mi drago. Tada ništa nije teško.
Eto vidiš čime se odrasli dečaci igraju. Kad ne radimo to, onda je velika zabava uzeti foto aparat u ruke, i zabavi nema kraja.

Hajde mišiću, uživaj u ovom danu, lepo ga iskoristi! Mislim na tebe.  :D

vodi me sa sobom

Ja sam se iskrena da budem iznenadila i za prethodnu poruku da si tako kasno napisao ili su je pak tako kasno odobrili. Nekako sam navikla na tvoje "jutarne" poruke :)

Vidim ja da si ti i te kako jedna romanticna dusa. Mada u vezi sa ovim sto kazes da ako zaspis sa lepim mislima, da se tako i budis, mogu ti reci da si tu upravu!

Bitno je imati neku razonodu! :) A ova fotka je sa tvog balkona?

I da znas da cu i danas misliti o tebi! :) Pozzz

revox

 :) E moj mišiću, romantika je na žalost jedna skoro izumrla disciplina. Ja se trudim da sećanje na to ne izbledi. Ma tupim, uvek sam bio takav, rekoh ti ranije, to mi se uvek obija o glavu. Zanesenjaci nisu u modi, sve mi se nešto čini da nisu bili ni kada smo mali bili. Ne znam kako ti na to gledaš, možda ti se to i ne sviđa?  :D
Volim šetnje, duge, razgovore, ma mislim da normalnom biću ljudskom svakako treba nežnosti, neki letimičan dodir drage ruke, spontan osmeh, sjaj u očima… Sve to nekako danas nije baš uobičajeno, osim u filmovima, možda.
Kad rekoh film, setih se da sam skoro zaboravio kakav je taj osećaj tamo ići. Nekako mi je specifična ta atmosfera, simpatična svakako. Još kad imaš nekoga pored sebe ko ti znači u životu, uživanciji nema kraja. Ma klinačka magija, al ja je volim. Ne pristajem da budem star, jednom mlad, uvek mlad!  ;)

Fotka jeste sa moje terase, one velike na kojoj ponekad napravimo roštilj i sedimo u beskraj palamudeći o foto opremi. Dobra klopa, špricer i uživanju nema kraja.
U stvari, mislim da su male stvari one koje nas čine srećnim. Ljudska pohlepa je ona koja kvari one sitne životne radosti.
Nisam materijalista, umem i sa malim, ali volim kvalitet. Radije se odričem kvantiteta zarad kvaliteta. Volim tehniku, pa tako imam u kući gomilu nekih skalamerija koje mi pričinjavaju zadovoljstvo. Neka stvari koje sam želeo kao mali, tek sada imam. Valjda je to ostvarivanje dečačkih želja. Retro je uvek u modi. Možda ti ovo i zvuči malo zbrda-zdola, konfuzno, al samo pokušavam da budem kratak. Lepo si rekla da verovatno sedam dana nećemo zaklapati…  :)

Jutros sam ti pisao, rekoh ti možda će biti lep dan. Ma tako mi i treba kad ne gledam prognozu. Dobro, da ne grešim dušu, bilo je i sunčanih trenutaka, al malo…
Svakako nije bačen dan. evo sad sedim, malo bacam pogled na TV, (otkriću ti jednu tajnu, uvečem gledam Turske serije na PrvojTV, al nemoj nikom da kažeš), razmišljam šta ću sutra uveče da pustim. Fali mi oko sat vremena, sve mi se čini da ću ujutru to da prelomim. Naravno, prvo kafica, pa mail da vidim ima li neko obaveštenje, pa da vidimima li neke porukice… Ne brinem, imam okvirno u glavi šta, samo da pronađem i sredim to za emitovanje.

Jel to znači da svaki dan misliš…? Ja to radim od kad smo počeli sa dopisivanjem.

Evo ti jedan veeeeliki  :-* samo za tebe. Pozzz

revox

 :( Utorak pola dva popodne, napolju neko slinavo vreme, sipi nešto, moglo bi se i kišom zvati. Sad sam ušao u kuću, sve nešto razmišljam šta radiš. Vidim da ni moja poruka od nedelje uveče još nije prošla, pa ko velim, ako jedna pogura drugu, možda i prođu.

Kako ti? Dešava li se nešto, ovo nam ide dosta sporo, nekako se ko crevca razvlači, skoro da i nit pogubimo.

Ništa ti specijalno ne pišem, nego eto uželeo sam se, pa samo glas da ti čujem. Ma valjda zbog ovog vremena, nešto sam malo dole, skoro da bi otišao u krevet da spavam.

No, što bi rekli, glavu gore!  ;)

Eto, ja samo onako. Kad te vidim na mreži uključim se, tek da ti kažem ćao i uputim jedan skriveni osmeh.

  :-* 

vodi me sa sobom

Jao pa ti si se bas raspisao. Mislim da nam nece biti dovoljno ni 7 dana za pricu, obzirom da smo oboje jednostavno osobe koje ne zaklapaju. :) I ja sam osoba koja voli nezne stvari i koja voli da provodi vreme sa kvalitetnim osobama (kao sto si npr. ti) :D

Inace, nije nikakav problrm sto gledas serije :) Naravno da necu nikome reci! :) Mada mi je to vrlo simpaticno! :)

kanda ti ta tvoja tehnika sa "guranjem" vrlo dobro radi, jer cim posaljes manju poruku, ona odmah "pogura" i veliku koja joj prethodi! :D

Ja sam u sustini dobro, mada kada bi bilo napolju malo lepse vreme mozda bih i ja bila mnogo bolje, ali to su ipak stvari koje ne mozemo menjati. Jedino sto radim da na neki nacin kompenzujem takvo vreme je to sto se kuckam sa tobom. :)

I zato ti i sada zelim lep dan, kada god da vidis moju poruku... :) Jer znam da i ti mislis na mene, kao sto i ja mislim na tebe! :D

revox

Ćao mišiću!  :) Evo me tek sad, video sam jutros kad sam ustao, ali me je nešto toliko bolela glava kad sam ustao, da sam pomišljao i da se vratim u krevet. Baš sam bio nikakav. Izvini!  :D
Sad sam (posle dva sata od ustajanja) malo bolji, pa pišem.

Ja se nadam da tih sedam dana neće biti jedino naše druženje u životu!  ;) Doduše koliko kilavimo niko ne zna kada će to biti, al… Jel tebi ovo ne izgleda tako dugo, il se samo praviš?  :)

Nešto mi se čini da se nećemo skoro šetati pored reke, vidiš kakvo je vreme, sve nešto hladno, al najgori je vetar, čak i da nije sve bude mnogo hladnije nego što jeste.  :o

Pa moram da se raspišem (na tvoju opasku), kad ovoma treba sto godina da proslede. Tako malo nadoknadim.  ;)

Hvala za želje o lepom danu i lepim (nadam se da jesu, jer i moje su takve) mislima. Ja tebi isto želim! Bilo bi lepo da ovo prođe do večeras, pa da se opet kuckamo, da ne čekamo vikend.

  :-*

P.S. nikada te nisam pitao koliko si visoka, eto pade mi napamet. Ja nemam nikakvu frku oko toga, nego onako. Tako isto i razmišljam kakav ti je glas, ma već bulaznim… a ti me opomeni ako misliš da sam preterao.

vodi me sa sobom

I vidis... ostvarila ti se zelja! :) A ne mogu kriti i moja! :)

Pa ottkud to da ti se jutros nije dalo ustajati? Ili je i tebe malo vreme osamutilo? :(

Po svoj prilici da si upravu i da skoro nece biti nekog lepog vremena za setnju i uzivanja u prirodi, ali je to valjda normalno kada je jesen! :)

Ma naravno da nisi preterao. :) Ne znam tacno koliko sam u cm, ali sam otprilike srednjeg rasta (ili kako se to narodski kaze prosecna) :) Nisi valjda ti od onih muskaraca zbog koje zene ne smeju nositi stikle kako ne bi bile vise od njih? :) Salim se malo! :)

revox

 :) Evo konačno sam dočekao da mi se pojavi tvoja poruka. Doduše stigao sam kući u pola jedan (radio i danas večernju smenu), vidim mail sa obaveštenjem da si mi pisala, al je trebalo skoro sat vremena da mi se pokaže. Sve to tako blesavo ide, al šta ćeš.

Dobro može i šetnja ako se valjano obučemo, nije ni to loše. Pa kako kad si na zimovanju, pa se šetaš, a kad se smrzneš uđeš negde da popiješ čaj. A nosić ti se rumeni… Nije ni ti loše, ima svojih draži.  ;)

Znači tu smo negde po visini. Kakve veze ima i da imaš štikle, i da si sa njima viša od mene. Pa meni je to normalno ako su dvoje slične visine, a i devojka sa štiklama može jako lepo da izgleda, naravno ako zna u njima da hoda. Eto ti se šališ, a ja ozbiljan.  :D

Vidiš kako je to kad nešto mnogo želiš. A onda se ti admn. smiluju, ko vele, ajde ovom jadničku da uslišimo želju.  :) Imam utisak da možemo, razmenjivali bi smo poruke nekoliko puta dnevno.  :)
No, na ovom sajtu to ide malo teže.  >:( Znaš ti, znam i ja kako to može i brže, al ajd sad. Kad se smisliš…  ;)

U stvari razumem te, koga zmija ujede i guštera se plaši. Ne znam koliko dugo si sama (tako sam shvatio), a po sebi znam, da što samoća duće traje, sve je teže odlučiti se, pa čak i poverovati drugoj osobi. Da ne ispadne da se hvalim, a ni tebi da podilazim, kada sam ti napisao prvu poruku, stvarno mi nije bilo jasno da ništa (ili niko) pre toga nije napisano. Posle tvog prvog odgovora si me zainteresovala, mada sam bio malo skeptičan, zašto bi mi ovakva cura uopšte odgovorila.

I tako je to krenulo…

U našim godinama, znam da sve to ide malo teško, al mi je nekako drago da smo se skapirali na prvu loptu, a svako (i ti, i ja) ima neka svoja merila prema kojima se rukovodi, i na osnovu kojih donosi odluke.
Razmišljao sam, šta si, odn. da li si očekivala da će ti se javiti neko iz tvog mesta, ili sa strane? Mada mislim da smo oboje malo zalutali na ovaj sajt, jer u većini sadržaj je malo da se blago izrazim šašav. Dok nisam tebe našao, nagledao sam se svakakvih profila sa svakakvim željama, još gorim slikama…
Sad mi je izuzetno drago što sam tebe ugledao, a taman sam mislio da odustanem i batalim.  :D

Eto, ja sam se opet malo raspisao, al znam da se ne ljutiš.  :)
Jedva čekam da ovo prođe, pa da meni stigne neka reč od tebe.

  :-*

P.S. Jel se ti i sa posla konektuješ, rekoh ti već da te povremeno vidim, čak i u sred dana?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price