collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dinaNS - Novi Sad (1986)

dinaNS

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #15 »
pendrek ako uvece izlazis u gradu, mozda ces me i videti! :) a do tada upoznavanje samo preko neta :)

greengame

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #16 »
gde zujis po gradu i kakvu muziku slusas?

dinaNS

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #17 »
nemam neko odredjeno mesto. a sto se tice muzike volim sve da slusam, ali bas bukvalno sve, prosto mi zavisi od raspolozenja. a gde ti izlazis?

domonij

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #18 »
Cao Dina. Ako zelis da odemo malo na druzenje pisi mi na mail:
***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

pendrek

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #19 »
Pa ranije sam izlazio u studio stalno ali od kad se zatvorio nemam neko odredjeno mesto za izlaske. Kad budem izlazio negde poslacu ti ovde poruku pa da znas, ako budes htela da svratis do tog mesta:)

dinaNS

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #20 »
Ti posalji pa ako mi bude odgovaralo mesto mozda dodjem da se provedemo zajedno :)

Mike Like

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #21 »
Lepa Dina, jel si za druzenje? Jos par dana sam u gradu pa letim na drugi kraj sveta... Od tvojih slika mi zastaje dah. Javi ako si za druzenje uz "kafu".

dinaNS

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #22 »
A gde letis? :)

Mike Like

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #23 »
Daleko i svuda, razapet sam na relaciji Lisabon-Dubai-Singapore-Brisbane a trenutno sam u NS. Susret sa tobom 1 na 1 bio bi poseban, please ako si za, samo kazi, vreme istice a ako ne u krajnjem slucaju bilo mi je drago "upoznati" te pa makar i na ovaj nacin. Pisi, budi malo opsirnija.  Jos jednom, FANTASTICNO izgledas, telo ti je izvajno, srce preskace a dah zastaje. Pozzz...

Mike Like

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #24 »
Ako si za zovem te istog momenta. Novi Sad je prelep grad, moze nas biti svuda, Fruska Gora je cudo a ako se desi fusion izmedju nas neces znati sta te je snaslo!!!

dinaNS

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #25 »
:D Prosto imam utisak da opisujes mis sveta, a ne mene :) Jesi li ti stjuard kada toliko putujes po tim lokacijama? :)

Mike Like

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #26 »
Nisam stjuart, nisam pilot, radim project management-konsultaticije sa klijentima... Ma da te ne smaram "misice" :-) Nemoj da se bojis, ne ujedam, uvek mozes reci "Ma teraj se kretencino!!!", niko te ne tera da radis i donosis odluke koje hoces... Tvoje pravo u potpunosti. Isto tako mozes i sansu da pruzis... Odluci se, vreme curi, ovo piskaranje dugo traje, dan puta se blizi. Ne pitaj kada i gde, ako zatrazis odgovor verovatno ces cekati jos 24h.  Telefon mi je u ruci i ceka da te pozove :-) Sva pitanja i svi odgovori su brzi i sladji 1 na 1. Silueta i obline na slici tzv. Samoslikanje pred ogledalom, su dar prirode, bez greske i 100% organic.

cunkos

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #27 »
Cao lepotice da li si za neko imtimno druzenje a ne ovako ovde?
Ne moraju bas svi sve da vide
Ako jesi ajde da se dogovorimo kako cemo da se upoznamo pa da nastavimo druzenje
Sale NS :) ;)

dinaNS

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #28 »
Mike Like Ne ja tako nesto ne bih nikada rekla. Nije valjda da ti tako izgledam? Sto se mene tice ti preduzmi korak koji mislis da je ok! :)

cunkos za druzenje jesam, ali za intimno nisam, bar ne na pocetku!

cunkos

Odg: dinaNS - Novi Sad (1986)
« Odgovor #29 »
Pa i ja sam mislio za pocetak dopisivanje i chet preko neta,moze i skajp.......
Nisam neki napadan,ne moramo preko ovoga ....
Pice neko bzv.druzenje pa dalje sta bude bude
ostavicu ti broj u zakazivanju sastanaka pa ako zelis javi se
 :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price