collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

i sad cemo mi da se cujemo? :)

ne da mi se da te upoznam pa to ti je :)

seksmanijak

Gledam tvoje dupe i pitam se hoculi ga ikada pipnuti :) Jel bi mi ucinila zadovoljstvo :)  :)

evo napokon sam uspeo sa slikom... i sta kazes?

mszeljko

cao ribo ja mislim da i te ozbiljno razvalio ko sto nije skoro niko,neynam samo kako bise uverila  to kiss cao.

Bane89

E cao oces da se cujemo preko mejla za sastanak

Meda120

cao lutko mogli da se malo drusim kad dogem u Novom Sadu docu iz svedske 15 maja

seksmanijak

Brate jel znas kako da stavim sliku? :D

pokazi sta znas

markic83 hej svaka cast za slike-ne vidi se bas jako dobro,ali su ok,svidja mi se sta je na njima :)

mszeljko-mislis da bi mogao da me razvalis kao sto skoro niko nije???? ne znam-nisam te isprobala...

Bane89-ma bolje preko fona,dok ja pogledam mail...


seksmanijace,brate,nemam pojma-ja sam se jedva izborila sa svojim slikama,cak sam trazila i pomoc prijatelja...

kafa,kolaci? :)

kutajba

da te zovem kad dodem da se cujemo

Napaljeni picolizac

Divno izgledas... Ako zelis da se upoznas sa deckom iz Valjeva koji je uvek raspolozen za druzenje a i nesto vise...Cesto dolazim u N.S. posto tu imam stan pa mozemo da se vidimo...Volim starije i iskusnije devojke a ti si bas moj tip...Kad bi se dovatili u krevetu cudo bi napravili,bio bi vatromet zivi...Inace sam jako komunikativan,iskren a i obdaren... Ako si za kontakt samnom (da te pozovem,da se nadjemo na fb-u) odg ,cekam te

Cao

Veoma lepo izgledas i imas dobro telo, kako mozemo bolje da se upoznamo

ne zalecite se ljudi

Jako bih voleo da mi pružiš šansu da pokažem šta znam....Učio sam puno  :D
Prelepa si.......

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price