collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

gresnik

Imas li ti neko mesto, dje se mozes sresti...? Da se ulovimo u gradu, bilo bi do jaja...

pokazi sta znas

smiley89 ja kuckanje sa tobom ne posmatram kao gubljenje vremena...

grsnik nemam nista posebno odredjeno. uglavnom idem tako gde mi je ok atmosfera :)

gogi45590

cao, evo saljem ti sliku da vidis, pa bih ja da dodjem da ti dam tvrdo da ti ne hvali

naravno ni ja sa tobom,samo kontam ovoko...neki zele da se upoznaju,a dele ih kilometri i kilometri,a mi smo u istom gradu...zar to nije prednost? koja se odma iskoriscava...cim se uvidi da postoji,neka iskra nade,da moze zaista nesto lepo da se desi...:) a ni ti a ni ja,ne zelimo nista lose...

pokazi sta znas

smiley89 naravno da jeste prednost, ali ni mi devojke nismo sve iste :)

Milanche

jel mogu ja da dodjem do ns da ti pokazem sta znam mnogo si lepa  :-*

zeljkons

pozdrav,jako si privlačna voleo bih da se upoznamo.dobre su ti fotke

gresnik

diplomatski... Nema sta... Ti bas ne das da se lovimo, ajde... U Absolutu sam, i po jos kojoj kafani, a mogo bi i da te na zovem pa da razmenimo mobilne, sta mislis PeDu...?

pokazi sta znas

A sta ti znaci to PeDu? :)

ne kazem...sto ljudi sto cudi...ali opet mislim da tu prednost koju imamo treba da iskoristimo...ne znam kako ces ti pomocu poruka upoznati dusu coveka,videti te oci,a oci govore mnogo...samo ih treba pogledati...a da bi ih pogledala,moramo se videti...cista filozofija,medjutim,sve sto pricam ima nekog smisla...razmisli malo...tacno je da mi fizicki jako privlacis,ali iskreno nije sve u izgledu,lepota nije vecna...ali zato dusa jeste...i opet ko papagaj,da bi je upoznala,treba da se vidimo uzivo...no kako zelis... :-\ ???

pokazi sta znas

Milanche a sta to znas? :)

zeljkons hvala ti! :)

smiley89 ja sam pristalica onog shvatanja da se i na ovaj nacin moze dosta upoznati osoba, aq naravno da kasnije prilikom licnog upoznavanja dopunjujes sliku koju si vec stvorio o njoj! :)

Milanche

znam sta vama treba  :D

gresnik

PeDu, pomesani slogovi, satrovacki od DuPe, jer ime ti ne znam, a slika govori da ti je dupence jako slatko... Pa mu tepam PeDu... Necemo ga menjati... :)

zeljkons

hajde da se nadjemo da ti dam mog tvrdog :)

kralj991

da li wolis s guza ?  ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price