collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

cao, cao, sta ima?.. :) nzm da li me se secas... :)

gresnik

Cuvam noc od budnih... Ja sam samo jedan od sinova bludnih... Tako da se u subotu mogu sresti sa tvojim ocima plavim, pa da budes moj saucesnik u noci, Absolut caffe i Berliner Pab posle ponoci u Porti... Sudaramo se?

pokazi sta znas

smiley89 da ali ja to stvarno nisam do sada praktikovala. nadam se da me razumes! :)

igorce88 hoces da kazes da si pun znanja? :)

Mc_lovin naravno da te se secam! :)

gresnik znaci tamo te mogu pronaci? :)


Ajde da ti kazem da te razumem...ai pokusaj ti mene da razumes...ne znam dokle ce ovo da traje...? ova igra? ako bilo sta zelis...vec bi se nesto desilo...a ako ne zelis nista...molim te to mi i kazi...:)

gresnik

Da, nadam se da cu ugledati tvoje oci, u subotu, svrati u Absolut za shankom je najbolje... :)

e pa lepo ako nisi :)
Pa kako si, sta se radi? :)
Vidim spopadaju momci sa svih strana... :P

igorce88

da siguran sam u sebe u svoje znanje i vestinu

pokazi sta znas

smiley89 ok, ako mislis da je igra, onda... :(

gresnik nisam nikako uspela da to bude ovaj vikenda. pokusacu da se izorganizujem mozda za sledeci! :)

Mc_lovin valjda su spoznali kvalitete u meni pa spopadaju :) Kako si ti?

igorce88 svaka cast! :)

hehehe pa ceo zivot je igra...zar ne? :) tako da sve sto radim shvatam kao igra...izgubis,ubacim novi zeton i krecem iz pocetka...:) ali kada konstantno gubis,onda i nije bas sve jedno...:) ja bi voleo ti i ja da se igramo uzivo...:)

gresnik

PeDu to je moj nadimak za tebe... Steta sto te nisam uhvatio ovaj vikend u Absolutu, da ulepsamo noc... Probaj da se iskombinujemo za neki drugi dan, cest sam gost tamo, pa ti navrati, nadam se da cu te ugledati&uhvatiti... (PeDu, je satro od DuPe), posto ti je preslatko... :)))

sone021

Voleo bih da ti pokazem sta znam....ne znam da li je dovoljno tvrdo  ;) ...

stankela

lepotice imaš najbolje dupe na sajtu.

Kvalitet je definitivno na tvojoj strani... :)
onako, zivotari se. :)
Ako hoces da stupimo u kontakt, uvecaj sliku i u uglu ces videti nesto. :)
Mc_lovin

pokazi sta znas

smiley89 ustvari kad vidim sta si hteo time da kazes, kontam da si u pravi... :)

gresnik koliko mi se cini ti si tamo redovan gost :)

sone021 pohvale za sliku... je li to tvoja? :)

stankela hvala ;)

Mc_lovin2 samo cu ti reci da sam svesna svojih kvaliteta :D

Zato hajde da se igramo...:) Malo je vremena,generalno gledano...a zivot je samo jedan...da bi ga trosili na neke beznacajne stvari...:)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price