collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

gresnik

Za jednog Gresnika, lepoto, otkrila si i previse... Mada sam ubedjen da je otkriveno premalo. Ne znam kako te je ovaj grad od mene sakrio. Trebali bi da sednemo jedno prko puta drugog, pa da vidimo koliko cemo se pribliziti. Moze li tako?

moze,ali ovde je ne moguce ostaviti ime...tako da jedino moguce ovde...inace iz kog dela si grada? Cimese bavis? :)

pokazi sta znas

smiley89 kako god zelis... na tebi je da odaberes nacin :) sve se moze kad se hoce! :)

gresnik to sto sam otkrila je samo delic onoga sto krije... a ti otkri ostatak :)

Tacno tako...samo ne moze samo jedan da zeli,moraju biti obe strane...a meni je zaista stalo da te upoznam...u suprotnom se ne bi ni javljao niti bilo sta pisao...vidis ja bi to najradije uzivo,posto ovde ne dopustaju da se ostavljaju imena,linkovi...itd...aj da se vidimo uzivo...oces??? :)

marko markoniBG

caos sta se radi?slatka si...da li si za upoznavanje.

gresnik

Naravno da cu dati sve od sebe da otkrijem, sve ono sto je ostalo sakriveno... Prelepa si, znam da ovde sajt ne odobrava ostavljanje podataka, pa jedino da te nazovem preko servisa, pa da razmenimo mobilne, oni nude vise a i brze je za upoznavanje... Vazi lepa?

pokazi sta znas

smiley89 naravno da to treba da bude obostrano, ali s druge strane trebas da me
zainteresujes kako bih i ja zelela da pijemo kafu... :)

marko markoniBG rucala pa sad je doslo vreme da se malo i odmori. sta ti radis?

gresnik dacu ti broj ali ako mi se ucinis interesantan! :)


gresnik

Interesantno je sto smo uopste ovde :), ali ja sam za to da pobegnemo odavde, i predjemo da se tipkamo sms-om, ovo je do jaja sporo, a i intimnija je poruka na mob. Da se cujemo lepoto i vidimo kako cemo dalje? I dalje me drzis za kompom... Masinom koju ne volim... :)

Nije fora biti preko neta interesantan,glumiti nesto...smatram da je to uzivo mnogo bolje i zanimljivije...znas ti to i sama...ne moram ja da ti bilo sta pricam...a i nismo vise deca...nego odrasle i hvala Bogu zdrave osobe...zanima me sta ce to tebe preko interneta zainteresovati...sta ja to treba da kazem da bi ti izasla samnom...mmm??? :)

pokazi sta znas

gresnik ovde jedino sto je problem sto se me mogu ostavljati brojevi telefona. Mada da ti budem iskrena i ne volim svakome da dajem broj. Nadam se da razumes?

smiley89 znam da nije fora, ali nemamo previse izbora za upoznavanje!

Imas kako nemas...:) vidimo se i upoznamo se...to je samo upoznavanje...od tebe zavisi da li ce biti nesto vise...majku mu pa zar izgledam tako opasno,da se bojis mene...?:) ja sam fin decko,patrijahalno vaspitan...:) dobrica...a to ces jedino zakljuciti ako me upoznas uzivo...ili jednostavno kazes ne zelim nista sa tobom,ali opet to se lepo kaze...ej klinac ae oladi...i to je to...:) ovako se vrtimo u grug...tacnije stojimo na mestu...nista se konkretno ne desava...:)

gresnik

Kontam, Subota, kafane u porti... Kricu se po njima, pa prodji ako si za Novosadsko zezanje... Noc je najbolji deo dana... :)

pokazi sta znas

smiley89 jesi li ranije imao prilike da odes sa devojkom koju ranije nisi nikad video na kafu?

gresnik znala sam ja da kod tebe ima nesto gresno, a to je odabir doba dana! :)


jesam...:) zato ti i kazem...da nisam,onda ne bi palamudio toliko oko toga...nemas sta da izgubis...:) Ko ne rizikuje taj ne dobija...:) neko ne pisano pravilo...:)

igorce88

caos dali te zanima znanje malo mladjeg momka

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price