collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

Kada mogu da dobijem priliku? Znam i vise nego dovoljno za svoje godine...i da pokazem i da dokazem...;)

pokazi sta znas

oho! svaka cast na samopouzdanju! :) dobices priliku cim pre! :)

Znas ja sam malo ne strpljiv...:) pa bi voleo sto pre...:) ako je to moguce?...:)

gogimacka

extra izgledas..da li je moguca koja partija sexa?

pokazi sta znas

verujem ti, ali s druge strane ne volim da zurim jer imam svakakva iskustva! :)

;) razumem...ja sam u sustini dobrica...samo sam malo bezobrazan u krevetu...:) to koliko znam nije lose...:) no ti odredjujes pravila...:) vodis glavnu rec...:) pa kad bi htele makar da se upoznamo? :)

bratas

imam nesto tvrdo, a i prazan stan u gradu? sto pre se vidimo pre cemo znati na cemu smo. da preskocimo ova caskanja u prazno to mozemo posle ili kad god, sta kazes?
 ;)

pokazi sta znas

smiley89 znaci dajes mi da vodim glavnu rec? sto je to divno! :)

bratas ne vidjam se nisakim na slepo!

Pa nekako logicki razmisljam...ja sam onaj koji tebe pita da li zelis da se vidimo,upoznamo,i td...a ti si osoba koja moze da kaze necu ili ocu,da je obrnuto ti mene da pitas,ja bi odredjivao na neki nacin pravila...iz toga proizilazi da si ti glavna i da vodis glavnu rec...ne samo kod mene nego kod svih ovih ljudi koji pitaju i traze nesto...:) A moje pitanje opet glasi,kad oces da se makar upoznamo? :) otvoreno i po svojoj tezini,sasvim jednostavno pitanje...nadam se da nije tesko odgovoriti na to isto pitanjce....:)

bratas

nema tu sta da bude na slepo, sretnemo se npr. na strandu popijemo pice procaskamo nesto o sebi ili sta bi se vec naslo na temi iskuliramo malo i to je to ako neko od nas proceni da treba na tome da se zavrsi. nemam ni ja nameru bilo sta da radim na silu, nisam pacenik, samo me smara caskanje od 10 stranica na netu, meni je to na slepo.  ;)   

pokazi sta znas

smiley89 i ja ti na to kazem da hocu, ali samo kad se budemo malo bolje upoznali! :)

bratas ja sam vec jednom se opekla tako sto sam zurila da se upoznam sa likom i nisam bas imala prijatno iskustvo. izvini ali ja ne mogu drugacije, a ti ako zelis ovako, ako ne...

citam ove poruke i jedno je sigurno treba sve u zivotu probati. Imam ja jedan predlog medena, znas kako se kaze kod mene u Vranju bez starca nema udarca a i imam cime. Zelim da se upoznamo uzivo i meni nista nije strano a pre svega sam iskren i ok sam. Javi se ako ti se svidja moja slika i ono sto vidis na njoj.  :-*

a kako si zamislila da se bolje upoznamo? Facebook? ako si imala lose iskustvo,to ne mora da znaci da ces samnom nesto lose imati...tacno je da preko neta mozes biti nevinasce i sve naj naj...ali ovakav kakav ti se predstavljam to sam u sustini ja...nema lazi...ali ako smatras da je tako bolje nema problema...eto mozemo preko fb-a...ako si zainteresovana...:)

pokazi sta znas

moze i preko fb-a, ako si ti za?!

e sad kako ovo funkcionise...kako da ti ostavim ime...ili ti meni da ostavis svoje ime...pa da se nadjemo...???

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price