collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor cobancica - Zaječar (1979)

mislimsve se svodi na pricu. steta sto se ne mozemo sresti. ja bih konkretno. sex. postavila si pitanje da dodjem do tebe. naravno sto da ne. samo reci kako. ma mislim da je ovo samo zavlacenje. a steta lizao bih ti rupice.a posle...

cobancica

Dusan Ns 89 Za tako nesto sam uvek orna :)

koopo A kako?

djoka91 Ako zaista to znas da radis, onda bih i ja volela... :)

pindra e pa samo da znas da se takvim stvarima ne bavim! Ti bi to jos na meni da zaradis?!

donzverka A ko kaze da se ne mozemo sresti? :) Ja nikada u zivotu nisam bila pesimista... :)

koopo

pa lepo nademo se ugradu sednemo i popijemo kaficu eto tako

Kaligula019

Komsika napisi datum,vreme i gde ti odgovara da se nadjemo,Da odemo negde na pice,da se bolje upoznamo pa se ostalo dogovaramo  ;)

milenkoa8

Ako hoces javi se da se dogovorimo :D

cobancica

koopo ne mislis da je prerano za kafenisanje?

Kaligula019 A to da li bismo se dogovarali bi zavisilo od toga da li bismo se jedno drugom svideli?

milenkoa8 A sta da se dogovorimo?

milenkoa8

pa da se dogovorimo da li cemo da se tucamo ili ne nisi valjda laznjak

ovo je ko ribolov u mutnoj vodi. reci mi na koji nacin bi mi ostvarili kontakt??

cobancica

milenkoa8 a zasto bih uopste bila ovde da sam kako ti kazes laznjak?

donzverka pa ti predlozi barem jedan nacin. ne mislis valjda da te ja ucim kako da pridjes ribi?

milenkoa8

predlozio sam,moze bilo kakav kontakt,koji njoj najvise odgovara ja sam otvoren za sve kombinacije :D

cobancica

Je li ova poruka bila meni upucena? :)

Kaligula019

Naravno komsika,ali ipak moramo da se vidimo na kaficu.Napisi datum,vreme  i gde da se nadjemo komsika

milenkoa8

Jel hoces da se upoznamo negde na kaficu a za posle cemo videti

caos. javicu ti se. mislim pozvacu te. ako se ne dogovorimo.... mislim onda cu objaviti da je ovo jedna obicna farsa... poz

Tajak

Hi cobancica, I just wonder how does it feel to be inside of your wet pussy...and you have a really nice ass, wow! I am working in Kragujevac now, wanna meet with an interesting guy? :) Too bad it's quite far...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price