collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor za laku noc - Aranđelovac (1972)

nema me, bio sam odsutan neko vreme... imao sam neke slobodne dane, obilazio rodbinu sa klinkom... sad sam tu i opet te gledam, i maštam, i ... neponovljivo si fantastična...  :-*

za laku noc

E pa drago mi je. Vec sam pomislila da se nije nesto desilo pa si nestao ili da se pak nisi mozda uplasio mene :)

uplašio te se? xaxaxa, baš si strašna! obožavam te, mazo! ove poruke idu brzinom puža, nervira me što se čeka toliko dugo na odobrenje. postoji li neki način da budemo češće u kontaktu?

možeš me naći na najvećoj društvenoj mreži, ako poželiš...

i, ko se sad uplašio?  :P  :-* x 1000

za laku noc

Ja nisam! :) :-*

nađemo se na ***, lepoto?  :-*

VUK-BEOGRAD

Pozz za Damu koja me je bukvalno zakucala za svoju fotku...
svojom ekskstraordinarnoscu jer ovako nesto se retko vidja....
devojku iz koje urla skandalozna zenstvenost i onaj zajebani damsko otmeni seksipil...
koja je taaako zavodljiva i pohotna da se culnost cubi u nekoj ludo istripovanoj vatri ceznje i strasti.. mozda bas zbog tog cara zivotinja koji daje snagu i taaaako je mocno izazovan...
nezno gracioznu a smekerski prepotentnu, bas za taj namazano urbanii sarm koji odise avangardom...
tvoja harizma pleni, osvaja pa tako osvoji i mene
zelao bih da upoznam i zavirim u bit jedne tako golicljive devojke..
vuk

bokivuk73

sta laku noc...pa ne bih mogao oka sklopiti pored tebe

bigstrumf

znaci sa tobom nema dobro jutro :)

Very good...izgled,dali bi se upoznala samnom,iz istog smo grada.

nele84

da li si za  sex sa mnom?

urkes

E caooo....:) Sta se radi? :) Jesi li za upoznavanje sa mladim deckom...? Ja sam tu iz okoline Arandjelovca....;)

za laku noc

urkes- nista,evo,kuvam se.Sta ti?

urkes

Da znas da se i ja kuvam...:) Mogli smo da se nadjemo pa da se zajedno kuvamo...xaxaxaxaxaxa...;) A i mozemo negde da se rashladimo...vrlo lako...:)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price