collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor slatka maca - Beograd (1957)

deki92

20 god

slatka maca

plavooki82 da, ali mi je glupo da ja zapocinjem. Sta ti radis u zivotu? Cime se bavis?

pindra mozda i bih, ali nekakko sumnjam u te jako mlade momke koji se pritom sami hvale :)

Završavam fax, radim, upoznajem nove ljude :)

Ti? ;)

shadow

pa nije da nema ali mozemo da se upoznamo i da odemo na kaficu...? :)

pindra

imam 43 godine nemas razloga da se plasis samo rasiri noge i uzivaj ja sa tvoju picku radim sve redom od lizanje do jebanje ako imas skype da vidim picku da vidis moju alatku pa se cujemo ako hoces na skype ili nesto drugo za pocetak ja kad treba da dodjem u bg ja ti javimu hotel na sex pa tako daljeee ili u tvoj stannn caooooooooo

slatka maca

plavooki82 svaka ti cast. ti si bas jedna vrednia :)ja takodje radim i smaram se, ali gledam da sto vise uzivam u zivotu :)

shadow a ti bi to jedino voleo? :)

pindra pa nije sve samo rasiriti noge, ima tu jos dosta toga :)

Naravno da jesam, baš kao i ti ;)

Kaži mi Maco, šta mogu da očekujem od tebe? Daj mi što bliži opis, u što više reči ;)

Voleo bi da znam i koja mesta za izlazak preferiraš ;)

shadow

a videcemo sta ce biti posle upoznavanja i kafice? :)

hoces da se cujemo i da se dogovorimo za vidjanje

Sablasni

cao imam 23 god... i stvarno bih da vidim to takozvano iskustvo...sta mislis??? da se udaramo malo...

violinas

nazovi me na ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...,ja sam u zemunu,ako msi za neko vidjebje:) kissss

VolimJakoJebatiGospođe

lijep pozdrav gospođo....mmmmmmmmmmmmm...... :-*

Loki

Auu gospodo draga vi ste ono sto meni treba..vi volite mladje a ja starije zene...kako da vas kontaktiram da vidimo kakva smo kombinacija,da vidim sta me mozete nauciti..pozz za vas

danielvrsac

cao dali si za dopisivanje puno pozdrava

jovbg

 :D cao da li si za druzenje sa studentom?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price