collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sve ili nista - Sombor (1977)

nimfoman

sreco hoces za vikend da dodjem kod tebe/dovoljno ti je od petka do ponedeljka?

Didi85

cao srce ;)

antonio83

pa ako se secas rekao sam ti da najverovatnije idem za Nemacku....e ja sam i otisao, a sad sam trenutno kuci.....ja cu te nazvat ako zelis da se vidimo :)   , i pricao sam ti da sam dosta smiren decko, nezan...itd.   , nadam se da si se setila ko sam ja :)  ,znas jos sam ti rekao da sam madjar po nacionalnosti...

sve ili nista

nimfoman koji vikend?

Didi85 zdravo srce :)

antonio83 secam se. znaci ipak si otisao u nemacku? bas mi je drago jer mi se bas cinilo da imas veliku zelju da ides. i sta sad vratio si se pa si prvo na mene pomislio? :)

nimfoman

pa ovaj vikend sad sto dolazi sreco,moze li?

skorpija68

cao zemljakinjo!pogledao sam slike predivna si...voleo bi da se upoznamo i radimo nesto zbog cega smo ovde.ima li sanse za tako nesto? zelim ti lep dan i zeljno ocekujem odgovor.

antonio83

hvala, pa da imao sam zelju i hvala bogu uspelo mi :)  , pa eto nisam te zaboravio, takvu lepu curu tesko zaboraviti :)  jel bi se mogli videti? :)

sve ili nista

skorpija68 svidjaju ti se moje fotke? :) a zbog cega si ti to ovde? :P

antonio83drago mi je da to cujem. naravno da bismo mogli, kao sto smo se culi tako se mozemo i videti...

antonio83

i kad bi to mogli da se vidimo? :) danas, sutra, vikend? :)

vauu kakva lepotica

KrajnjiKrajnji

Zdravo komsinice! Ja znam zbog cega sam ovde!:-) cuo sam da ima jedna lepa somborka sa velikim sisama i malim strukicem ovde koja jako voli sex. E pa i ja obozavam sex i video sam na prethodnim komentarima da volis anal! Sto mi odgovara mogu da sipam i da nemislim!;-) jel mogu da svratim do sombora i samo da dodirnem te velike sise?ako moze i nesto vise naravno?:-)

sve ili nista

antonio83 ti malo brzas stvari!

KrajnjiKrajnji a od koga si ti to cuo? :) i? sta kazes? jesu li te slagali ili nisu? :)

antonio83

Zasto? po meni bolje se upoznati uzivo, kada te pogladam u oci :)  a to dopisivanje.....tu se moze napisati svasta....sta ti mislis o tome? jel sam u pravu? :)

KrajnjiKrajnji

Nisu me slagali! Naso sam te lepa devojko sa velikim sisama i malim strukicem! ;-) hocu da dodirnem te lepe grudi pod hitno! Veruj mi da mi gori pod nogama koliko su mi ja.. Puna! Ako se ne ispraznim eksplodirace!

sve ili nista

antonio83 naravno da si u pravu, ali od neceg se mora poceti :)

KrajnjiKrajnji pa ti se to duze vremena vec nisi prazio? :(

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price