collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sve ili nista - Sombor (1977)

ex-so

ne mogu da spavam, a izgleda ni ti?
Ja nisam hteo da menjam svet deco, meni je ovaj bio dobar, nisam virio u mikroskope, tragajući za virusima neotkrivenim, nisam listao encikopledije, išao na prosek.. Ja sam samo hteo da je volim, u Novom Sadu, na Dunavu, gde je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspustajući one svoje kose, kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mesečine, kao glupe deverike, ja nisam hteo da menjam svet, meni je ovaj bio dobar.. Hteo sam samo da je volim na Novom Sadu , na keju, gledajući u tvrdjavu, koja je poražena, posle toliko godina.. I ljubeći je, pod onim mostovima.. Kojih nema više..

P.S. Zamisli umjesto NS-Sombor, umjesto keja -park, tvrđava-županija....
Pusa tamo gdje naj više voliš i laku noć... :-* :-* :-* :-*



sve ili nista

Prelepo. :D A ti si sad u NS i ne vracas se za SO?

ex-so

Vratio sam se sinoć kući.Zvao sam te kada sam prešao granicu.Sada ti pišem sa farme...Pošto ti sada spavaš, ljubeim te i sanjaj nas....čujemo se.... :) ;) :-*

sve ili nista

A otkud ti da ja sada spavam? :)

ex-so

Mišiću da ti se javim, da te pozdravim!kako si spavala?Sanjala isto što i ja... :) ?
Puno mislim na tebe i na nas i čujemo se i vidimo...
Pusa... :-* :-* :-*

ex-so

Dobro večemišiću moj!kako si šta radiš? jako mi fališ i ti i tvoj glas.kada se vidimo?
pusa tamo gdje naj više voliš, pa se lagano širim u ekscentričnim krugovima....
 :-* :-* :-* :) :) :)

ex-so

jutro.ja opet ne vidim tvoje poruke, odnosno dobijem obavijest da sam primio poruku od tebe, ali kada otvorim stranicu, ništa nema....javi se mišicu mali, na tebi je sljedeći korak.... :-* :-* :-*

ex-so

nema te..................... :-* :'(

ex-so

Jutro!Nisam izdržao a da ti se ne javim.Bilo mi je predivno , jedva čekam reprizu večeras....pogledala na internetu što sam ti rekao?
Ljubim te do večeras! :-* :-* :-*

ex-so

Jutro!Samo ću ti  reći bilo mi je super, predivno..... :-* :-* :-*

sve ili nista

Drago mi je da to cujem :) ;)

ex-so

Jutro.Zvao sam te jučer dva puta ali si bila ne dostupna....Čujemo se predvečeJa sam ti bolestan, jučer ujutro me čopila temperatura....
Ljubim te i čujemo se :-* :-*

Nubina

JBg curo isrkslo mi bilo, sljedeci put ako se javim dolazim sigurno.....
sigurno si i zaboravila da sam se javljao, ali iduci put neces zaboraviti ;)

ex-so

Dobro jutro mazice moja slatka!Evo da te pozdravim, poželim sretan put, i da ti kažem da mislim na nas, jacuzzi, (ali mora biti toplija voda).....čujemo se
pusa... :-* :-* :-*

ex-so

SLatkice moja mala ljubim te!!!Ja uskoro krećem, važi dogovor?!
P.S. Mislio sam čitavu noć na tebe.... :-* :-* :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price