collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pripitomljena - Subotica (1984)

nimfoman

cao,ja bih zeleo da ti dajem dnevnu dozu koja ti treba da ostanes pitoma,javi mi se ako si za

Cao malena,pisao sam ti dve poruke ali neznam jel si ih dobila ,jel pise ceka se odobrenje urednika.Interesuje me kako si,dali si jos zainteresovana za susret tj.licno upoznavanje.ako si za kad bi mogao da te pozovem radi dogovora.
Veliki pozdrav :-*

Na mreži

pripitomljena

dejanmb jesam zainteresovana, naravno! :-*

Kad bi ti najvise odgovaralo da te pozovem?
Nesmeta ti ako te zovem malena jel neznam ti jos uvek ime.
Pozdrav

Jos uvek nisam dobio odgovor dali si zainteresovana za licno upoznavanje?dali ti smeta ako te zovem malena.
Pozdrav

Reci mi malena kakvu gresku pravim kad svaka  moja poruka ceka na odobrenje urednika jako dugo.
Pozdrav :(

Na mreži

pripitomljena

ne pravis nikakvu gresku! :) mozes da me zoves malena ;)

A kad bi ti odgovaralo da te nazovem?Zeleo bih da se licno upoznamoPozdrav malena

Na mreži

pripitomljena

Ma slobodno kad god hoces. Ne moras se cimati. :)

Vazi malena,radim ceo dan danas,pa cu te pozvati oko 20h,ako si slobodna u nedelju da se licno upoznamo.
Pozdrav :-*

Stvarno si lepa ...


dare26mk

zdravo mnogo si lepa bicu direktan posto sam uvek direktan jkel moze  da kontktiramo preko skajpa i facebook moj skajp e ***Zabranjeno je postovanje emailova i mobilnih telefona... pozdrav

Na mreži

pripitomljena

a zar ne mislis da smo mozda i suvise udaljeni? :(

FinDecko

cao lepa, sta se radi? ja sam iz beograda ako budes dolazila ovde a za neko si druzenje uz kaficu za pocetak , samo se javi :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price