collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor cigancica - Niš (1968)

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #105 »
Hvala

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #106 »
sta bi a ja koj me sisa ne zelis nista samnom a kamo li na kafu ?

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #107 »
ja se ne secam da sam tako nesto napisala?

Beholder1

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #108 »
aj mi skinesh nevinost :))

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #109 »
Pa hajde da se onda vidimo da popijemo kafu negde u gradu po tvom izboru naravno da se lepse i bolje upoznamo ako ne da ne gubim vreme i da ne dosadjujem ? ? ?

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #110 »
cekaj, ti ovo kuckanje samnom tretiras kao gubljenje vremena?

BByker

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #111 »
Cao romkice, jesi li za upoznavanje i kuckanje...??

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #112 »
Zdravo. Ja jesam, a ti?

BByker

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #113 »
Naravno, bas mi je drago da to vidim :-) . Vec dugo vremena zelim da upoznam devojku romske nacionalnosti. Voleo bih da kazem da jako lepo izgledas... ;-) , kako si...??

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #114 »
Jos sam u fazi razbudjivanja! :) Zelis da upoznas romkinju? A sto?

BByker

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #115 »
Ok  :) . Ja sam odrastao sa vama, moj najbolji prijatelj je romske nacionalnosti, govorim vas jezik... dzambaski dijalekt koji me je on naucio  ;) . Poreklom sam turcin. Imao sam par devojaka koje su bile vase nacionalnosti, jednu sam stvarno voleo ali na zalost ja sam kriv sto smo se razisli. Mnogo vise volim devojke vase nacionalnosti od srpkinja  ;) . Volis li muziku...??

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #116 »
Stvarno znas da pricas romski? :) Bravo! A odakle si? Muziku obozavam!

BByker

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #117 »
Av sa sto šel breš šuži romani romnji...  :) . Me đanav to vaker romani čib  ;) . Rodom sam iz Bor - a ali živim u BG - u, odakle si ti?? Baš mi je drago što voliš muziku, ja sviram bubnjeve i darabuku  :) . Želiš li ti meni napisati nešto na romskom... ja ću tebi još ovo napisati, nadam se da je ok i da ćeš me razumeti. Lači ći rat šuži čaj, šužo sov em ka šunamen tajsa  ;) .

cigancica

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #118 »
Ja sam bas iz Nisa. Koliko dugo vec sviras? Napisala sam celu poruku na romskom ali su ni rekli da ne smem vec da mora biti na srpskom. Tako da sad celu poruku prebacujem! :(

BByker

Odg: cigancica - Niš (1968)
« Odgovor #119 »
Iz Nisa :-) super. Sviram oko 10 godina sa kratkim pauzama. Svasta, ja sam razmisljao da ti napisem celu poruku na romskom ali nisam hteo jer ne znam da li bi se ljutila, nisam znao da ne dozvoljavaju :-( . Kakvu muziku slusas... volis li indisku i sotano...?? Evo slike sa jedne moje svirke i slike moje darabuke.... shukar sov em suzi sanji suzea... ;-)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price