collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor PepeljugaBG - Beograd (1968)

PepeljugaBG

Pomislila sam da si me zaboravio i to me je bas rastuzilo. :( Gde si bi kad te nije bilo?

ljubavniparza3

cao jel si za trojku? :)

tigar2

zdravo najlepsa, ne znam sta se dogadja sada ovde, jer sam napisao par poruka a ne vidim da si ih dobila,
ako si pomislila da mogu zaboraviti ovako lepo lice, prevarila si se, tvoj nezan pogled se polako uvukao u moje srce i u moju dusu i stalno mislim na tebe, jedva cekam da dodirnem tvoje lice i da shvatim da je Peperuga izasla iz bajke i dosla u moj zivot,
ljubim ti okice

PepeljugaBG

ljubavniparza3 nisam do sada probala, ali mislim da bi me odusevilo! :)

tigar2 evo i ja tebi uzvracam poljubac :-*

tigar2

pocinjem mnogo da razmisljam o tebi i da mastam, jesi li za neki sastanak da predjemo neki korak blize,
uzivas li u seksu i zelis li ga?

PepeljugaBG

Hoces da kazes da ti ja ne izbijam iz glave? :) Naravno da uzivam u sexu, a ti? :)

tigar2

kakvo pitanje, pa sama pomisao da si pored mene izaziva veliku zelju i budi jako lepa osecanja, ujedno bi naravno sa tobom i uzivao u svim trenucima seksa, naravno i ti bi verujem uzivala samnom jer ne verujem da ne bi volela sve ono sto ja volim, nadam se da bi mi dozvolila da malo istrazim tvoje telo, volim da se poigram sa svojim jezikom i uzivam u tome, a nadam se da i ti volis
ljubim je, a naravno i tebe, da znas samo kako te zelim

PepeljugaBG

Mogu ti reci da si me odusevio kako si to opisao! :)

tigar2

tek ce te oduseviti kada to zajedno dozivimo, zato mislim da bi mogli da krenemo neki korak dalje, nestrpljiv sam i jedva cekam, mogli bi konacno da se cujemo, pa ces mi dati neki svoj broj ili skajp, pa da malo vise i duze pricamo, ipak jednom porukom ili dve se ne moze bas puno reci, sta mislis o predlogu
ljubim je i ljubim te

PepeljugaBG

Naravno. Evo ti moj mail ***Zabranjeno je postovanje emailova i telefonskih brojeva...

tigar2

ne vidi se mail, to verovatno i ti vidis, reci mi kada je najbolje vreme da te pozovem da se cujemo telefonom pa cemo lako razmeniti kontakte,
zelim te puno, vise nego sto mozes da zamislis
ljubim te

tigar2

koliko te zelim, samo mi reci kada je najbolje da te pozovem, tvoj mail se ne vidi
ljubim te puno

tigar2

zdravo secericu,
kao da ne dobijas moje poruke,
koliko te zelim da znas
ljubim je

PepeljugaBG

Kad god zelis, uglavnom sa slobodna za razgovor! :)

tigar2

veliki pozdrav prijatnoj i lepoj dami

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price