collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Senkica - Sremska Mitrovica (1962)

goran1968

Cao Senkice... Veoma mi se dopadas, voleo bih da se upoznamo... Da li si za?

Senkica

Na ovom sajtu sam pre svega radi upoznavanja novih i kvalitetnih ljudi. Ako si i ti medju njuma, tu sam... :)

goran1968

Senkice, veoma si sexy i jebozovna... Da li hoces da se malo druzimo?

Senkica

Naravno da hocu! :)

Stefi harmonikas

Cao teto.;) :P

Senkica

Cao, cao! :)

ja i dalje imam zelju za sex sa tobom... :D

igorsm

Senkice mnogo je bolje i seksipilnije da si kao glavnu stavila drugu sliku na kojo si fenomenalno ispala sa čarobno plavim očima. Ova slika koja ti je na profilu prikazuje te u malo mrzovoljnom svetlu ili se to meni čini zbog lošeg snimka.
Uzgred ćao imaš božanstvene oči a predpostavljam i telo.
Šta si po zanimanju? i kako doći do tvog kontakta?

volimxx

sta reci predivna si  :-*

Senkica

Mc_lovin :D

igorsm I ja sam tako mislila, ali sam poslusala savet prijateljice i stavila ovu! :)

volimxx Hvala ti! :)

igorsm

Ok ako ti tako kažeš u ostalom ko želi da pogleda ostale slike može da ih vidi na profilu.
Ali marketing tj naslovna strana su ipak prava stvar na prvi pogled, posle sve ide lako.
Naslovna strana služi isključivo da zainteresuje nezainteresovane odnosno da ih malo bocne ako me shvataš šta hoću da kažem.
Ovako ispade ona stara "Što nema u izlogu ima u radnji" A nadam se da u radnji ima!
Inače nisi napisala da li si udata! šta si po zanimanju, čime se baviš nešto više o sebi.
Odnosno da li bi mogao dobiti makar tvoj mail u koliko te pozovem telefonom pa da se tako lakše dopisujemo ili facebook ili bilo koji drugi vid komunikacije?

Senkica

Naravno, ko zeli da pogleda moze da udje u profil. :) Vidim ja da ti imas menadzerske sposobnosti :) Inace ne volim ovde da bas stavljam stvari koje su usko vezane za moju licnost, nadam se da me razumes? A sto se tice komunikacije, ako hoces mozemo se i cuti, nije problem. Racunaj da sam uglavnom dostupna, sem ukoliko budem realno sprecena :)

aleksandar1000

Kako da stavim sliku na profil? :)

Velicanstveni

Zdravo....moze broj...fino izgledate....a i nadam se da ste dobri u dusi   ;)

nenad1979bg

cao,pozzz iz rume

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price