collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ciganka - Novi Pazar (1981)

Kefa021

 ;D ;D ;D ;D :-* :-* ;) ;)

Cao neznam kako se zoves ali jako lepo izgledas i za mene bi puno znacio susret sa tobom ako oces da se dogovorimo i vidimo i vodimo ljubav javimi se imas pa da dodes u novi sad malo da se provodimo o mom trosku zeleo bi kad bi imo sex sa tobom bas lepa slatka i najlepsa si devojka na ovom sajtu za mene izadimi usret

branzzo

Hvala veliko na  lepim recima voleo bih da se upoznamo ako je ikako moguce to izvesti ovde.Ljubim te ccccccccccccmmmmmmmmmmmmmmmok

seki_2011

znaci cu patiti......

Ciganka

Kefa021 Drago mi je da sam ti se dopala, ali to ne znaci da bi tek tako dosla u NS! Em sto se ne poznajemo, em sto nije bas ni tako mala udaljenost. Ali ako me budes zainteresovao, svasta je moguce... :)

branzzo Ja mislim da je u zivotu sve moguce, ako se to dovoljno zeli! Zar ne? :)

Ciganka

decko18 izvini ali nikada nisam a bila ta koja je preuzimala inicijativu! :)

adriatiku a tehnika? :)

Kefa021

Probaj da me nades na fejsu ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... da se o svemu dogovorimo :D ;D

Ciganka

A sta da se dogovorimo? :)

Kefa021

o Seksu i druzenju i vidanju da se dogovorimo samo ukucaj ovo na fejsu bez ovih sitnih slova ova krupna slova ukucauuuu ukucaj ime ostrova onog svetog u crnoj gori jer ako ti kazem puno ime i prezime nece dozvoliti ovaj sajt kao ni broj telefona znaci ukucaj to ime i kucaj ovako ovo ime ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...i e ta krupna slova spoji i dobices moje prezime ukucaj isto za jedno sa imenom tog ostrova i nacices me na fejsu ;D ;D ;D ;D

Ciganka

pa ti si iz NS-a!

adriatiku

za tehnilu nemoj da pitas ce da budes u nesvest
mnogo sam izdrzljiv i jak a ti mi svidjas jbg,volim da te imam

Ciganka

Znaci ti si sansa koja se jednom dozivi, pa ko ne prihvati kajace se? :)

branzzo

Naravno da je moguce ,da li si zainteresovana da se upoznamo i mozda nekad,nekako zblizimo i ostvarimo i kontak uzivo?.

Ciganka

Sto da ne?! :)

adriatiku

gde si srce
jel ima sanse da se upoznajemo i posle da se nadjemo...

Ciganka

Naravno! ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price