collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ciganka - Novi Pazar (1981)

BByker

Ok razumem te, zelis li da se dopisujemo samo ovde ili da ti pustim neki nick po kome ces moci da me pronadjes..??  ;)

Nestasan Kv

Caoss prelepo izgledas macko jesi za druzenje imas  kameru ili telefon tvoj kontakt? ;) :-*

danidani

 ;) pa ti si stvorena da covek uziva sa tobom, da zakazemo razgovor kako bi se upoznali? lepo izgedas!

seki_2011

ja samo mogu zadovoljiti gledati tvoje slike. molim te kako da kontaktiram stobom,....

Ciganka

seki_2011 ne znam sta da ti kazem, mozda da posaljes adminu poruku ili ako ima neki broj da probas da nazoves pa da vidis koja je opcija da se cujem sa tobom iz turske :)

BByker kako god hoces, mada je meni i ovde ok. a tebi?

Nestasan Kv hvala!

danidani kod mene uvek muskarac bira kako ce mi prici! :)

danidani

za pocetak zakazacemo telefonski razgovor, jer se nalazis u Srbiji ili ne? pozdrav

BByker

I meni je ok ovde, samo mi je malo bzv sto nema inboxa ili tako necega ali nema veze. Ako zelis da vidis jos neke stvari i jos mojih slika mozes me potraziti na FB kao ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... Nadam se da je ok sto ti ovo kazem, stvarno bih zeleo da te upoznam? Volis li motorcikle...??

seki_2011

posaljio sam poruku ali nisu vracali, a ja jedva cekam cuti tebe, i upoznati se stobom, pomozi mi nekakko , neku varijantu, molim te...

Ciganka

danidani da, naravno. U Pazaru sam.

BByker A to su sve sitnice :) Necemo cepidlaciti :) Iskreno da ti kazem nisam se nikad vozila na motociklu tipa tvog, ali se bas nesto i ne razumem u motore. :)

seki_2011 Budi strpljiv, verovatno ce ti odgovoriti uskoro! :)

danidani

super da si u Srbiji, onda se cujemo 25-og. pozzz

BByker

Ok ako ti tako kazes, nisam mislio nista lose  :) . Razumem te, ja sam izasao iz faze jurenja sa bykom, sada vise volim da uzivam u voznji. Nadam se da bih volela da vidis kakav je osecaj voziti se na chopperu...??  :)

Ciganka

danidani A pretpostavljam ti tada dolazis u Srbiju? :)

BByker Verujem da nisi mislio nista lose :) Valjda sve te promene idu sa godinama... Naravno da bih volela da osetim sta je voznja na chopperu! :)

danidani

ne vec sam u Srbiji tj. u Beogradu, a zauzet sam poslom pa sam nam zakazao sastanak za 25-og, nadam se da cemo se zbliziti jer mi odgovara tvoj profil. pozzz  ;)

seki_2011

reci mi neku varijantu gde da te sretnem da li si jos u neki drugi sajt,...

adriatiku

poz lepotice jel mozemo da se upoznajemo

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price