collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ciganka - Novi Pazar (1981)

Ciganka

seki_2011 stvarno ne znam kako da ti pomogne, jer mislim da mogu da zovu samo iz srbije :(

BByker tu si u pravu, mada je zato ovo dopisivanje na netu beslplatno :)

BByker

Hvala Bogu na tome. Moj najbolji prijatelj je romske nacionalnosti, znamo se oko 20 godina. Poreklom sam iz Turske. On me je naucio vas jezik (dzambaski dijalekt koji on govori), tako da znam jezik i vase obicaje  :) . Pored motocikala bavim se muzikom. Sviram bubnjeve i darabuku oko 10 godina. Zelis li da ti posaljem e - mail ili FB nick ako si tamo, na FB mozes videti moje prijatelje iz stvarnog zivota i iz mog bykerskog kluba. Veruj mi, nisam neko ko zeli poznanstvo za jednu noc ili neko ko bih zeleo da te smara  ;) .

mad_rider

ao i chaj, i me mangava tut , saj li arakamen te avav dji tute...ma kuv e gadjencar amen o roma bolje injam..

necu ti komentarisati izgled, vidi se sa meseca ko je lepotica. kad si u bgu?

dobarloszao

slatka siiiii.... :-*

BByker

Hey romko jesi li tu...??

Ciganka

pimpekbig sad skoro nisam bila u bg, a ti u pazaru?

dobarloszao hvala ti! :)

BByker tu sam! :)

BByker

Ok kakvu muziku ti volis da slusas, sviras li neki muzicki instrument?? Verujem da jako lepo igras...  :)

cao....lepo izgledas...da li si voljna da se bolje upoznamo........veliki pozdrav :)

Ciganka

bojanni ali bukvalno sve, puno zavisi od samog raspolozenja. Ne sviram nista. Al ne mogu da verujem kako si skontao da volim da igram? :)

aleksa2702 delujes mi veoma mlado...

BByker

He he he mala tajna ;) , verujem da onda volis i sotano, bas bih voleo da te vidim kako igras... i ja slusam dosta muzickih pravaca. Dolazis li skoro u BG...??  :)

89 sam godiste....sto ne volis mladje :P

ike69

Da li je istina šta se priča...da su cigančice najbolje ? ;)
Ajde sutra da se upoznamo....
***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...

Ciganka

BByker iskreno, cisto sumnjam da cu uskoro dolaziti... :(

aleksa2702 ne mogu da se vracam na pocetak!

ike69 neke stvari se ipak moraju proveriti :D

seki_2011

znamsamo iz srbije da mogu pozvati ali reci mi nekako kako upoznati se, molim te, svaki dan gledam na nertu tvoje slike i jedva zelim upoznati tebe

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price