collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ciganka - Novi Pazar (1981)

seki_2011

mogu nekako zvati iz turske,...molim te recimi,daznam kada docidal ces biti tui i slobodna,...

gogimacka

pa da naravno..da li volis??

Ciganka

seki za tebe cu uvek biti slobodna kad god da dodjes! :)

gocimacka a sta ja onda trebam da radim? :)

seki_2011

ja cu se poludeti dok dodjem ako nekako ne stupim u kontakt stobom. ovde sam u neku supspecilizaciju, doktor sam. molim te reci mi nekako kako stupati u kontakt, jel mozda dolazim za dan dva i ne mogu kontaktirati, jel nisi ovde non stop live. svaki cast gledam tvoj profil, i mislim (ako naravno si ti u slikama )da si zgodna i lepsa nego neka holivudska glumica, perfectna si,...

Ciganka

sad i ti malo preterujes, da sam bas kao holivudska glumica. nase zene i devojke su uopsteno lepe pa ni ja ne odskacem previse. a na kakvoj si specijalizaciji? koliko si dugo vec u turskoj?

gogimacka

ti samo trebas da dahces i to je to...;p

gif77tattoo

e, sestro dzabe kao ja listam neke ribice ovde na ovom sajtu.... Veruj mi da si ubedljivo najjaca picka (izvini na izrazu), ovde koja moze da se nadje.... ili je to mozda sto ja volim takve, krupnije i tamnije :)
mastarija je mastarija, ali kada bih izabrao jednu odavde da provedem noc, to bi bila ti... eh kad bi to samo bilo.....onako na nevidjeno- bum, bum :)))

seki_2011

u hirurgiju. ne preterujem, tako jelicis kao salma hajek,mozdaznas tu glumicu. tamo samo vec nekoliko godina,...kako kontaktirati stobom,recimi,...

klatiga

Sjajna si. Zaista sam uvek zeleo probati, sa romkinjom. Wow mala.

Ciganka

gogimacka ja nisam devojka koja radi na hot line-u da bih samo dahtala... :(

gif77tattoo a znaci gledao si i ostale devojke? :) hvala ti za lepe reci koje si mi uputio... ali nisam za sex na ne vidjeno :(

seki_2011 pa ti si onda zaista ambiciozan cim si uzeo hirurgiju za specijalizaciju. odakle si inace? ako zelis pozovi me... :-*

klatiga u kom smislu mislis da sam sjajna?

BByker

Cao romkinjo, jesi li za upoznavanje sa bykerom iz BG - a... vec dugo vremena zelim da upoznam devojku romske nacionalnosti pa ako si jos uvek ovde pisi.... nadam se da mi neces zameriti ali voleo bih ti reci nesto iskreno... tu injan but suzi chaj em mo vilo zelinav tu  ;).

dejo82

pozz,prelepa si!!!

Ciganka

BByker :) i ti bi iz bg dosao u pazar da bi se upoznao samnom? :)

dejo82 hvala ti :)

seki_2011

kako zvati,reci mi.ovamo is turskene mogu nikako preko ovog sajta,ne znam kako,recimi, stvarno si fantasticna,...

BByker

Iskreno da, ako i ti zelis da se upoznamo. Mislim da je to mnogo pametnije resenje nego zvati preko ovakvih servisa, novac koji bi tu dao mozemo pametnije iskoristiti. Ipak je licno upoznavanje po meni najbolje resenje ako stvrno zelis da upoznas nekoga. Mozemo se cuti i dopisivati ali ja para za ovakve servise nemam, mogu ti dati e - mail adresu, MSN ili broj mob - a, jedino sto broj ne bih voleo da ostavim bas ovako javno. Hvala na razumevanju i odgovoru...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price